gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ya Habib Allah İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ya habiballah ilahisi ya resulallah habiballah ilahisi habib allah Makamına geldim yalvardım sana Sen hakimsin sen savcısın şu anda
    Ellerimi açtım dualar ettim
    Affet beni ne olur ya resul Allah
    Cezamı çekmeye hazırım her an
    İster al canımı kalayım burda
    Kulların dönüyor Kabe içinde
    Ha cer ül esvabı gördüm de öptüm
    İbrahim makamın selamla geçtim
    AllahAllah diye tekbir getirdim
    Kabe nin içi de gül gibi kokar
    Muhammed ümmeti dualar yapar
    Bembeyaz giymişler yalvarıp ağlar
    Görünmeyenleri bir sen görürsün
    Bilinmeyenleri bir sen bilirsin
    Sıkışan kuluna yardım verirsin

Ya Habib Allah İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Ya Habibi

Nalan - Ya Habibi

Hep aşık deli divane Derdiyle olur avare Aşıklar kalır biçare bu işler anında olmaz sevmekle gönül yorulmaz anılarla kader yazılmaz Ben severim gelirim Ben deliyim giderim Sen ne işsin ben mühimim Ya ayni ya habibi Yanmışsın sen habibi Kim severse öder Vebali ya ayni ya habibi Hep dertli ah habibi Arife yok tarifi Ya ayni ya habibi Yanmışsın sen habibi Kim severse öder vebali...
  2. Allah İlahisi

Allah İlahisi

Gaflet Uykusunda Yatar Uyanmaz Can gözü kapalı gafilan çoktur Hak sözün dinlemez asla inanmaz Kalbi çürük fesat cahilan çoktur Genç Abdal herkesi mest olur sanma Her kurban derisi post olur sanma Her yüze güleni dost olur sanma İçi Kâfir dışı müslüman çoktur. Beste: Hüseyin Sebilci
  3. Allahim Allah İlahisi

Allahim Allah İlahisi

allahım allah ilahisi allahım allah severim billah ilahisi hz musa elinde asa severim billah allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanında hz. ömer belinde kemer hu deyip döner aşk meydanın da allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanın da hz.bekir dininde zikir hu deyip döner aşk meydanında allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanın da hz. osman...
  4. ''Ya Habibi'' Şarkısı Notaları

''Ya Habibi'' Şarkısı Notaları

ya habibi, şarkısı, notaları, bestesi, nedir, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Selami Şahin'in ''Ya Habibi'' şarkısının notaları aşağıda melekler :)
  5. Ya habibi notaları sözleri

Ya habibi notaları sözleri

ya habibi notaları, sözleri, şarkısı, şarkı sözleri, selami şahin, hepsi burada arkadaşlarım Selami Şahin'in unutulmaz ve en çok tutulan şarkıalrından biri olan "Ya Habibi"nin notaları ve sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hep aşık deli divane Derdiyle olur avare Aşıklar kalır biçare bu işler anında olmaz sevmekle gönül yorulmaz anılarla kader yazılmaz...

Sayfayı Paylaş