gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yabancı Şarkı Nickleri

Konu, 'Yabancı Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yabancı şarkı nickleri yabancı nickler şarkı nickler sözlü nickleri
    I’ll need a miracle to help me this time(bu sefer harbidn bi mucizeye ihtiyacm oluck) Your eyes are so blue, I can’t look away as we lay in the stillness (gözlerin o kdr mawi ki hareketszlikte uzanırkn uzaklara bakamıyorum ..
    I take a look at my life And realize there’s nuthin left (hayatma bakıorm we hiçbişein kalmadıını fark ediormm…)
    Time stands still as you pass away No more tomorrow this is your last day (sen ölürken zmn durur artık yarın yok bu snn son günün…)
    *I’m awake but my world is half asleep
    (ben uyanığım ama dünyam yarı uyuyr.)
    *I will love you till death do us part
    (bisi ölüm ayırana dek seni seweceim)
    *i have to be with you to live to breathe
    (seninle olmak zorundayım yasamak ,nefes almak için)
    *soon to be blinded by tears
    (ykında gözyaşlarım tarafından kör edileceğim )
    ιf уσυ σиℓу києw.. тнє wαу ι fєєℓ αвσυт уσυ..

Yabancı Şarkı Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı Rap Şarkı Sözleri

Yabancı Rap Şarkı Sözleri

yabancı rap sözleri yabancı rap şarkı sözleri yabançı şarkıları şarkılar rep şarkılar 50 Cent - Wanksta [Intro: 50 Cent] It's 50 a.k.a Ferrari F-50 Break it down I got a lot of living to do before I die And I ain't got tyme to waste Let's make it [50 Cent] You said you a gansta but you neva pop nuttin' You said you a wanksta and you need to stop frontin' You ain't a friend of...
  2. Türkçeleştirilmiş Yabancı Şarkı Sözleri!

Türkçeleştirilmiş Yabancı Şarkı Sözleri!

From The Inside - Linkin Park I don't know who to trust no surprise Bilmiyorum kime güveneceğimi şaşırmadan [Everyone feels so far away from me] [Herkes benden uzaktaymış gibi geliyor] Heavy thoughts sift through dust and the lies Ağır düşünceler, tozu ve yalanları gözden geçiriyor Trying not to break but I'm so tired of this deceit Kırılmamaya çalışıyorum ama çok yoruldum bu...
  3. yabancı nickler iste buyrun

yabancı nickler iste buyrun

If you show Me reaL Love baby i'll show you mine.. (bebeğim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..) You see that shackle..? I'm Your sLavee...! (Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..) I've become so numb , i cant feeL you theree.. (Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! ) Do you ever wanna run away?Do you locked yourself...
  4. romantik yabancı nickler

romantik yabancı nickler

dalga nickler yabancı romantik şarkı sözleri yabancı romantik sözler dalga geçme nickleri şarkı sözleri Love for all, hate for none, live for all, and die ONLY for one. (Herkesi sev, kimseden nefret etme, herkes icin yasa, ve sadece Bir kisi icin canini ver) Love is missing someone whenever you're apart, but first of all feeling warm inside because you're close in heart. (Ask bir kimseyi...
  5. Yabancı Nickler | Türkçe Açıklamalı

Yabancı Nickler | Türkçe Açıklamalı

açıklamalı yabancı nickler türkçe açıklamalı yabancı nickler türkçe nick If you show Me reaL Love baby i'll show you mine.. (bebeğim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..) You see that shackle..? I'm Your sLavee...! (Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..) I've become so numb , i cant feeL you theree.. (Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe...

Sayfayı Paylaş