gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yağlı ciltler için kil maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yağlı ciltler için kil maskesi ballı kil maskesi yağlı cilde suna dumankaya ciltler için Yağlı ciltler için aktarcılardan kolaylıkla bulabileceğiniz kil maskesi tarifini veriyorum [​IMG]
    Satın aldığınız kili doğrudan doğruya sulandırarak maske hazırlayabilrsiniz. Kil ciltteki fazla yağı alıp kurutmayan harika bir maddedir.Maskenizi yüzünüze sürüp 15-20 dakika bekletip, ılık suyla yıkayın.

2. istpamuk

istpamuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende cok fazla kil maskesi kullandım ilk başlarda iyi geliyor ama sonradan cok kaşıntı yaptı bende

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ch

suan bende yaptım acayip kasınıyoo

Yağlı ciltler için kil maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağlı Ciltlere Yeşil Kil Maskesi

Yağlı Ciltlere Yeşil Kil Maskesi

kil maskesi yeşil kil yeşil maskesi maskeleri maskesinin faydaları Çoğumuz biliyoruzdur da gene de yazayım dedim. Haftada 2 kere yeşil kil maskesi uyguluyorum 2 aydır. 1 ayın sonunda faydasını görmeye başladım. Yağlı bir cildim var ve gözeneklerim yanak kısmında biraz daha fazla açık. Temizliğinde yeşil kilin etkisini gördüm. Eskisi gibi siyah noktalar oluşmuyor artık . kozmetik ürünlerini de...
  2. Kuru Cilt İçin Kil Maskesi

Kuru Cilt İçin Kil Maskesi

kuru cilt için kil maskesi kuru cilt kil maskesi hamilelikte çiltler için ciltlere Kuru Cilt İçin Kil Maskesi: 2 Çorba kaşığı mayayı 2 tatlı kaşığı ılık suda eritin. İçine 1 tatlı kaşığı tozşeker koyun ve karıştırın. Daha sonra 3 çorba kaşığı kaolin (kil) koyun ve koyu bir kıvama gelene kadar karıştırmaya devam edin. İçine 5-6 damla badem yağı ekleyin. Oda...
  3. Yağlı ciltler için muz maskesi

Yağlı ciltler için muz maskesi

muz maskesi muzlu cilt maskesi muzlu maskeler maske muz nasıl yapılır Cildiniz yağlı ise birde muzlu maskeyi deneyin kızlar:) Muz maskesi hazırlanışı ve uygulama 1 tane büyük muzu soyup iyice ezin.2 kaşık yoğurt veya balla karıştırıp yatmadan önce yüzünüze sürün.Kuruyuncaya kadar bekletip sıcak su ile yüzünüzü yıkayın.
  4. Ebru Şallı Yağlı Ciltler İçin Elma Maskesi

Ebru Şallı Yağlı Ciltler İçin Elma Maskesi

ebru şallı cilt bakımı önerileri ebru şallı yağlı ciltler için maske Yağlı ciltler için Ebru Şallı'nın tavsiye etmiş olduğu elma maskesi tarifini ve gereken malzemeleri sizler için paylaşıyorum. Özellikle T bölgesi, burun kenarları ve çene kenarlarında meydana gelen yağlanmalara karşı özellikle yağlı ciltler için haftada bir gün kullanılacak olan elma maskesi. Yağlı Ciltler İçin ELMA MASKESİ...
  5. Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

yağlı ciltler için maske yağlı ciltlere maske Cildiniz yağlı ve parlaksa bu gündelik hayatınızda sizi bir hayli rahatsız edebilir melekler. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapacağınız bakım hayli önemlidir. Bu yazımızda yağlı ciltlere özel uygulanabilecek bir yüz maskesinden bahsetmek istiyoruz sizlere :) Yağlı ciltler için yüz maskesi Marul ince kıyılıp, bez içinde sıkarak suyu...

Sayfayı Paylaş