Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

Merhaba bu tür uygulamaların bilimsel dayanağı yoktur.Ama ovülasyona yakın bir tarihte kullanıldığı ve sonuç alındığı söyleniyor.

11 aylık evliyim ve gebe kalamadim kaynanamın tanidigi eski ebelerden birinin yanina gittim 3 gun ust ustte gittim zam dedikleri yani çocuk yerim dusmus gobek dusmesi gbi ve duzeltti 3 gunun sonunda belime ve kasigima yaki banti takti suan acilar icindeyim mecburen dataniyorum allah sabrini veriyor eger olumlu sonuc alirsam gebe. Kalirsam sizede bilhilendirmek isterim

11 aylık evliyim ve gebe kalamadim kaynanamın tanidigi eski ebelerden birinin yanina gittim 3 gun ust ustte gittim zam dedikleri yani çocuk yerim dusmus gobek dusmesi gbi ve duzeltti 3 gunun sonunda belime ve kasigima yaki banti takti suan acilar icindeyim mecburen dataniyorum allah sabrini veriyor eger olumlu sonuc alirsam gebe. Kalirsam sizede bilhilendirmek isterim
karın masajı gibimi acaba

Merhaba, bu tür uygulamalar güneydoğuda çok yaygındır. Bir çok kişi bu yöntemle gebe kaldığını iddia ediyor fakat anlatılanlara göre kasık bölgesine aşırı baskı uygulanıyormuş. Buda yumurtalıklara zarar verebilir. Hekime danışmadan böyle uygulamaları yapmayın.

Canim birsey sorucam. 28 agustostas korunmasiz iliskimiz oldu. Ve 14 eylulde kan testi yaptirdim ama sonuc beta hcg hormonu 2nin altinda çıktı. Ama ben kendimi cok sis hissediyorum belimde cok agri var ve adetim 4 gun gecikti. Ne yapmaliyim bir fikrin var mi ?

ayy pamıkım ilahii hahahaha ay istiyorum herkesinki olsunn :D:D
Merhaba ben1 buçuk yıllık evliyim çocuk sahibi olamadım bu yakı gerçekten faydali mi ne zaman kullanılıyor ve ilişki nasıl olacak yani o yakı varken beraberlik olmuyor mu bilgilendirir misiniz acaba lütfen yardımcı olun

Geri