gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

yakın sürede olmasını istediğiniz hayalinizi çizin gerçek olsun :) nasıl mı buyrun..

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

kızlar bi arkadaşımın tavsiyesiyle geçen zamanlarda denedim gerçekten oldu.. ben inandığım için oldu. herşeyden önce inanmak lazım tabi ki neyse anlatiim :) elinize bi kağıt kalem alın.. ne olmasını istiyorsanız kendinizi o resme vererek çizin.. ben denedim hoşlandığım çocukla konuşmalarımızı yazdım.. yazdıklarımının hepsi aynı olmasada benzerlerini konuştuık.. yalnız dikkatinizi çekerim çocukla daha önce hiç konuşmamıştık :)

hadi bakalım melekler sizde deneyin sonuçları bekliyorum :)

yakın sürede olmasını istediğiniz hayalinizi çizin gerçek olsun :) nasıl mı buyrun.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bez ayakkabılara istediğini çiz,boya

bez ayakkabılara istediğini çiz,boya

beyaz bez ayakkabı bez ayakkabılar ayakkabı boyası beyaz boyası boyama bildiğimiz beyaz bez ayakkabılar bazı modacıların dikkatini çekmiş ve bu ebz ayyakabılarını resim kağıdı gibi üzerleirne istedikelri deseni resmi yapmışlar.eğer sizind ebir beyaz bez ayakkabınız varsa deneyin denemeye değer.olmadı atın makinaya pırıl pırıl nede olsa bez:):) *MeÇHuL*
  2. kağıda hayalinizi yazın gerçek olsun :) nasıl mı? buyrun o zaman

kağıda hayalinizi yazın gerçek olsun :) nasıl mı? buyrun o zaman

kızlar size yine bi arkadaş tavsiyesiyle denediğim bi hayalin, isteğin gerçek olma yöntemini anlatıcam :D saçma yazdım ama anlarsınız.. kısaca, bilgi vereyim. bu dediğim kağıda hayalinizi yazıyorsunuz en geç 2 günde gerçekten gerçek oluyor. (ben denedim 15 dk sonra oldu arkadaşımla beraber yaptık onun ertesi gün oldu) neyse kızlar bu dediğim de en az 2 kişiyle oluyor.. öncelikle elinize 1...
  3. Kimin gerçeği olursan ol artık hayalim bile değilsin

Kimin gerçeği olursan ol artık hayalim bile değilsin

Tutanaklar tutulmuş gözlerimin suçuna.. Sevdama müebbet biçilmiş, gururuma ağır hapis..... Oysa ne yüreğime kelepçe takabilmiş kimse, nede aşkıma zincir.... Ben herkesten yana özgürüm ama senden yana ESİR...

Sayfayı Paylaş