gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Herşey Sensin - AKOR (versiyon 9)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Cm
    Koydum sevinçlerimi önüme

Fm Bb Cm
    Baktım hepsi sensin

Cm
    Yazdığım şiirlerin her hecesi

Fm Bb Cm
    Üzüldüğüm tüm filmler

Cm
    Yıpranmamış hayatlar

Gm
    Büyük hüzünler bekler

Ab
    Her işte bir hayır

Fm Bb Cm
    Bu işte hepsi sensin

Cm Gm
    Şimdi senden vaz mı geçmeli

Gm Ab
    Masal olup yola devam mı etmeli

Fm
    Ben kalpten sorumlu

Ab
    Aşka zorunluydum

Bb Cm
    Anladım her şey sensin

Yalın - Herşey Sensin - AKOR (versiyon 9) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  2. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  4. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...
  5. Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

Yalın - Zalim Giriş - TAB (versiyon 1)

zalim tab yalın zalim tab yalın notaları sıfır km 0 km Bm 8kez*********** ----------------- -----5------5---- -------6--------- ---6-----6------- -4--------------- ----------------- A 4kez************ ----------------- -----4-----4----- -------4--------- ---4-----4------- -2--------------- ----------------- G ----------------- ------5----5----- --------6--------...

Sayfayı Paylaş