gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Herşey Sensin

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Koydum sevinçlerimi önüme... Baktım hepsi sensin!... Yazdığım şiirlerin her hecesi...
    Üzüldüğüm tüm filmler...

Yıpranmamış hayatlar büyük hüzünler bekler...
    Her işte bir hayır bu işte hepsi sensin!...

Şimdi senden vazmıgeçmeli??..
    Masal olup yola devam mı etmeli??..
    Ben kalpten sorumlu...
    Aşka sorunluydum anladım herşey sensin!...

Şimdi senden vaz mı geçmeli??..
    Masal olup yola devam mı etmeli??..
    Ben kalpten sorumlu...
    Aşka sorunluydum anladım herşey sensin!.

Yalın - Herşey Sensin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Seni Buralarda Bir Özleyen Var

Yalın - Seni Buralarda Bir Özleyen Var

Ben taptıkça o hepten kaçar gider Küçücük dertleri dev yapar küser İşte böyle bir aşık canından bezer Ve böyle bir kuş sürüden uçar gider Niye canım yansın niye Yarım mı kalsın birinde Sarılırım bırakmam yuvaya dönse Seni buralarda bir özleyen var Kalp denilen yerinde yeller eser Seni buralarda bir bekleyen var Hiç anlamaz üzülmez o taştan beter Bugünü ılıksa yarını soğuk eser...
  2. Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 1)

Am koydum sevinçlerimi önüme Dm G Am baktım, hepsi sensin yazdığım şiirlerin her hecesi Dm G Am üzüldüğüm tüm filmler yıpranmamış hayatlar Em büyük hüzünler bekler F her işte bir hayır Dm G Am bu işte hepsi sensin Em şimdi senden vaz mi gecmeli F masal olup yola devam mi etmeli Am ben kalpten sorumlu F aska...
  3. Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 2)

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 2)

C#m Koydum sevinçlerimi önüme A B C#m Baktım hepsi sensin C#M Yazdığım şiirlerin her hecesi A B C#m Üzüldüğüm tüm filmler C#m Yıpranmamış hayatlar G#m büyük hüzünler bekler *2 A her işte bir hayır A B C#m bu işte hepsi sensiz C#m G#m şimdi senden vaz mı geçmeli )...
  4. Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Her Şey Sensin - AKOR (versiyon 3)

herşey sensin tab yalın herşey sensin tab Am koydum sevinçlerimi önüme Dm G Am baktım, hepsi sensin yazdığım şiirlerin her hecesi Dm G Am üzüldüğüm tüm filmler yıpranmamış hayatlar Em büyük hüzünler bekler F her işte bir hayır Dm G Am bu işte hepsi sensin Em şimdi senden vaz mi gecmeli F masal olup yola...

Sayfayı Paylaş