gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yallah Notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yallah şarkısının notaları var mı melişler teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yallah Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Yallah

Yeşim Salkım - Yallah

Yallah Olmaz yapamaz hiç kimse beni kandıramaz Çok işveliyim korkma bıktırmaz yaptığım bu naz Ben aşığı gözünden anlarım O çapkın bakışları yapma bana Bir tutulursan karışmam sana Senide mum gibi yaparım Ben kadınım çok dişiyim kadının bilmişiyim evelallah Aşka meşke hemen dalmam hadi çek git e hadi yallah
  2. Notayı kim buldu, notanın icadı

Notayı kim buldu, notanın icadı

nota resimleri notalar nota notanın icadı notaların bulunuşu Bu yazı: Notayı kim buldu, notanın icadı içerik kısaca.. nota ne zaman bulundu, nota hangi tarihte bulundu, notayı kim ne zaman buldu hakkında bilgiler içermektedir. Profesyonel anlamda müzikle ilgilenenler bilirler, peki ya müzik severler sizler biliyor musunuz, notayı ilk kim buldu diye merak ediyor musunuz? O halde buyrun...
  3. ''Şımarık'' Notaları

''Şımarık'' Notaları

şımarık, şarkısı, notaları, tarkan, müziği, ile ilgili bilgiler burada melekler Seni gidi fındık kıraan,yılanı deliğinden çıkaraan,kaderim püsküllü belaamm,yakalarsam cıkcık..:D:D Yurtdışında da çok sevilen Tarkan'ın bu şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler...:D:D
  4. ''Şakayık'' Notaları

''Şakayık'' Notaları

şakayık, şarkısı, notaları, müziği, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler Rast bir parça olan Şakayık'ın notalarını veriyoruz melekler..:)
  5. ''Yallah'' Şarkısının Notaları

''Yallah'' Şarkısının Notaları

yallah, şarkısı, notaları, bestesi, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler Selami Şahin'in eseri olan ''Yallah'' adlı parçanın notalarını müziksever meleklerimiz için ekliyoruz :)

Sayfayı Paylaş