gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yalnız kalmak istiyorum...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

memleketimize uzakta çalıştığım için ailem yanıma geldi.ama ben yalnız kalmak istiyorum.zaten yorgun oluyorum bide her akşam konu komşu toplanıyor.hem onlarada yorgunluk.benim yüzümden buraların kahrını çekiyolar.aaaaaaaaaayyy fenalık geldi artık.şööööle yalnız kalsam sessiz sedasız bi kafa dinlesem oooooffff:e015:

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ama bu günleride özlersin canım kıymetini bil seni sevmeseler gelmezler yalnızlıkta bir yere kadar

3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız kalınca insan alışıyo yalnızlığa kalabalığı çekemiyo dimi seni anlıyorum ama kalıcı geldilerse ona da kendini alıştırmalısın güzel taraflarını düşün. sen işten gelince yemek hazır oluyo temizlk yapılmış oluyo falann...tabi öyleyse

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım biliyorum beni seviyolarki geliyolar.eşimde ailen yanında olunca ben rahat ediyorum diyor.yemeklerimin hazır olması temizlik vs ama bi yere kadar.çok aktifler yaa.her akşam ya biz bi yerdeyis yada bisde birileri var..yanlış anlarlar diye söleyemiyorumda.

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    insan yanlızlıga alışır bende ögrenciyim ailemden uzagım şuan burnumda tütüyorlar yaa bncde kıymet bill kibb canımm

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bence bundan rahatsizlik degil, mutluluk duyman lazim...

Ama demekki herkes icin ailenin yeri farkli...

Allah bir an önce rahat etmeni saglar insallah...

7. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ailen gitse de yalnız kalmıyorsun ki.eşin olmasaydı görürdüm seni :) ama konu komşu olayı fena.

8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

tamamen katılıyorum,yanlış anlamayın ama siz biraz bulup da bunayanlardansınız bana kalırsa,eşinize güveniyorsunuz ve sanırım onunla olmak ailenizden daha cazip geliyor ama eşiniz olmasaydı ailenizi çooook arardınız.

9. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence biraz sabret ailen senin sonra yine yalnızlık nasıl olsa

10. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben ailem yanımda diye rahatsızlık duymuyorum .yukarıdada belirttiğim gibi benim yüzümden buralarda sıkıntı çekiyolar.burası bi dağ köyü gibi biyer.dışarıda felaket kar var.ve biz egeliyiz.o kadar zorlanıyolarki bu durumdan.ben bundan rahatsızlık duyuyorum.yoksa şımarık kaprisli bi kızı oynamıyorum burda.

Eşimle olmak ailemle olmaktan daha cazip diye bi düşüncemde yok.olamazda.çünkü ne kadar istesemde tayinim onun yanına çıkmadığı sürece zaten bi araya gelemeyiz.yani ailem giitsin eşim gelsin diyecek bi lüksüm yok.

bunun yanında onlar her gün evde.benim ise yorucu bi işim var.ama her gece ya misafir yada misafirlik...yinede yalnız kalır canları sıkılır diye demiyorum bişi.bütün sorun bu.zaten şu gelen giden sorununu yaşayan arkadaşlar belli.yaptığım tek şey sabretmek. herkese yinede teşekkür ederim düşüncesi için.

11. ayşe nur

ayşe nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce bu iyi bi durum seni seviyorlar ki yanına geliyorlar !!!! bnce kıymetini bil....

12. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben senin yazdigin su yaziya hitaben yaptim yorumumu :

memleketimize uzakta çalıştığım için ailem yanıma geldi.ama ben yalnız kalmak istiyorum.zaten yorgun oluyorum bide her akşam konu komşu toplanıyor.hem onlarada yorgunluk.

Senin yazmis oldugun yazidan alinti yaptim...

Yaptigin diger yorumlarda, ailem icin üzülüyorum demissin, ki buna elbette inaniyorum.
    ilk yorumunda böyle yazmadigin icin, tepkim biraz ters oldu dogal olarak...

Neyse allah gönlüne göre versin insallah arkadasim...

13. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol tatlım yinede Amim diyelim.işallah

14. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Zamam cok hizli geciyor,sonra daha cok kalsalardi dersin.bu gunlerin kiymetini bil.

15. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    keşke ailem yanımda olsa neleri verirdim onların yanımda olması icin kucuk bi kız gibi babamın kucagında oturmayı ozledim saclarımı koklamasını onları cok ozledimmmm kalbim yanıyor aglıyorummm hasret öldürdü beniii

Yalnız kalmak istiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Yalnızlık zor olsa da bazen huzur verir insana.... İşte bu resimler yalnızlığı anlatan örneklerden sadece bazıları;)
  2. Bu gece canım yalnız kalmak istiyor

Bu gece canım yalnız kalmak istiyor

bu gece canım yalnız kalmak istiyor video bu gece canım yalnız kalmak istiyor istiyorum rüyada Bu gece canım yalnız kalmak istiyor Kimseyi istemiyorum şu beni hiç terk etmeyen yalnızlığımın yanına… Bu gece ve her gece sus pus olmak istiyorum… Şu koskoca evrende, şu sonsuz karanlıkta attığım sessiz çığlıklara hiç bir kulak şahit olmasın… Uzaklara döndürüp gözbebeklerimi, boş...
  3. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?

Sayfayı Paylaş