gebe
  1. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yalnız melek

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında nazemel tarafından paylaşıldı.

yalnız melek resimleri
    merhaba melekler ne haber daha şimdiden aranızda olmaktan çok mutluyum.:laugh:sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum.dilerim güzel dostluklar kurarız hep beraber şimdilik bay:n028:​

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin aramıza :)keyifli forumlar kalıcı dostluklar dilerim:)

yalnız melek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlardayım..

Yalnızlardayım..

hep peşinden sürüklenirim izini takip ederim sana uaşmak için senle olmak için... her an gözüm camdadır dağların yamaçlarına bakar seni anarım sensizliğin ortasında perişanım.. akşam olunca evde duramam duvarlar sensiz bana ızdırap ve acı verir hatırlarsın bizim orda bir yamaç var bulutlar nede güzel görünür hep oradayım sensiz her akşam yalnızlardayım.. bulutlar kan kusuyor gibi üstüme...
  2. Yalnızlar limanı..

Yalnızlar limanı..

yalnızlar limanı yalnizlar limani yalnızlar limanı facebook mekanı sibel can liman Gönlüm bir okyanus gibi alabildiğince geniş ve sevgi dolu, masmavi ve iç açıcı güzellikte seyir ederken, ufuktan bir liman beliriyor gözlerime. Güzellikleri görmek adına hedef seçiyor ve tüm gücüm ile yaklaşmaya çalışıyorum limana. Yaklaştıkça heyecanım artıyor, heyecanım arttıkça mutluluğu yaşıyorum...
  3. Yalnız Kalırsın

Yalnız Kalırsın

Hiç bir güç yalnızlıktan üstte değildir, Bir gün sende yalnız kalırsan, bunu anlarsın... Ne varlıklar, ne güzellikler hep kalıcıdır, Yaşadıkça gün be gün yok olduğunu anlarsın... Düşün var mıydı daha dün, yüzünde şu çizgiler, Peki ya şu beyazlar saçlarına ne zaman düştüler, Bak gözlük te takmışsın, gözlerin mi sana küstüler, Geri dön de bak, geçmişinden özüne ne kaldığını anlarsın... Hani...
  4. Yalnızca yazdım..

Yalnızca yazdım..

Yalnızca yazdım.. . Hesabıma düşen bir kara kaderi, alnımın tam ortasından çekerken usulca, kanadının ıslaklığıyla yazdım... Sana yazdım seni. En kuytusunda anladım, en vazgeçilmezinde tuttum, en köründen tutuldum, ama seni sana yazdım. Kanımın rengiyle sana adandım." Yokluğun bir bıçak sırtı, sana boyanarak aydınlandım. .... Ağrıyor elim şimdi, gözümün yolunda karabasanlar var,...
  5. Yalnız

Yalnız

Çoğunlukla kendimi içinde bulduğum durum bazen isteyerek bazen de istem dışı tek başına olmak arkası olmamak ve ağlamaklı olmak.........:cry:

Sayfayı Paylaş