gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

YaLNıZLıĞıN HaYaLi

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: YaLNıZLıĞıN HaYaLi
    çok güzel olmuş canım emeğine sağlık

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzedi teşekkürler.

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canlarım begendıgınıze sewındımm........

YaLNıZLıĞıN HaYaLi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. *yalnızlık*

*yalnızlık*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yalnızlık:(

yalnızlık:(

KOSKOCA BİR YALNIZLIK GERİYE KALAN... hayat sensin.. sen hayatın neresindesin...???
  3. Yalnızlıklar

Yalnızlıklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. yalnızlık....

yalnızlık....

Gün yine yokluğunu giydi üzerine… Her zaman olduğu gibi bugünde sensizim. Sensizliğin o soğuk duvarı ile karşı karşıyayım. Sonbahar mevsiminde olalım veya yaz mevsiminde olalım benim için sen yoksan, ben halen soğuk günleri yaşıyorum, yanımda olsaydın eğer mevsim yaz olmuş ya da kış olmuş fark etmezdi benim için, içimi ısıtan sen olduktan sonra isterse bedenim soğuktan tir tir titresin...
  5. Yalnızlık

Yalnızlık

Yalnızlık kulağa ürkütücü geliyor olabilir fakat bazen bir seçim de olabilir. Kimi zaman ise bir sonuçtur. Bazı şeyleri ihmal ettiğimizde kapımızı çalar. Ya da bir şeyleri 'temize çekmek' için ihtiyacımız olan şeydir. Ne dersiniz; ne zaman bir seçim, ne zaman bir sonuçtur yalnızlık melekler?

Sayfayı Paylaş