gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yanımda götürüyorum...

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

2. MaWi_ßoNCuK

MaWi_ßoNCuK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yanımda götürüyorum...
    çok güzel ya

Yanımda götürüyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yanımdan Ayırmam

Yanımdan Ayırmam

Melekler, neyi ayırmazsınız yanınızdan? Olmazsa olmazınız neler? Neyi/neleri taşırsınız her zaman yanınızda bir yerlere giderken?
  2. bu resimler insanı başka diyarlara götürüyor

bu resimler insanı başka diyarlara götürüyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yoksun yanımda...

Yoksun yanımda...

YOKSUN YANIMDA... Unuttum herşeyi geçmişi sildim uzağım şimdi uçurumlardan kanarken eller tutan birisi var yanarken heryer içinde değiliz Yada biz olalım farketmez kül olalım alevin sarsın beni dalsın gözlerin kalsın öylece Yoksun yanımda bitmez bu gece yine üşüdüm bak nerdesin aşkım bu adam böyle olmuyo sensiz duygular artık yok gibi derken Kanımda deli bir aşk dolanır yanımda olmanı...
  4. cenazeyi götürüyorlardı...

cenazeyi götürüyorlardı...

benimde acayip bir fikrim geldi meleklerim canlarım benim.. bir siir paylaşıyoruz ve o şiiri yorumluyoruz anafikirini buluyoruz yani ilk ben başlıyorum işte şiirim; cenazeyi götürüyorlardı uzaklara ellerin üzerinde melekleri görebiliyordum ve inerlerken yeryüzüne ben neredeydim peki ne zamandır ordaydım en kırmızı rüzgarlarında dağların serin ve anlamsız idi ve ben gizledim...
  5. Kırıcı söz, insandan huzur ve mutluluğu alıp götürüyor!

Kırıcı söz, insandan huzur ve mutluluğu alıp götürüyor!

kirici soz, kirilmak, kirmak, huzur, mutluluk konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Gün içinde, insanlar bilerek ya da bilmeyerek birbirine kırıcı sözler sarf edebiliyor. Oluşan bu duygusal şiddet ortamı, bireylerin aile, iş ve okul hayatını altüst ediyor... Maruz kalınan aşağılayıcı sözler insanı psikolojik olarak etkiliyor, iş ve okul hayatında verimi düşürürken evlilikleri de...

Sayfayı Paylaş