gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yapılabilir duvar rafları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar rafı örnekleri Duvar rafı yapımı

Duvar rafları evimizde hem yer sağlar hemde dekoratif bir görüntü sağlar. Sizde evinizde duvar rafları olsun istiyorsanız duvar rafınızı kendiniz yapabilirsiniz. Özellikle zincirli olan duvar rafı aynayla birlikte çok şık durmuş. Buyrun meleklerim el yapımı duvar rafları

Yapılabilir duvar rafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvarınıza görünmez raf yapmak

Duvarınıza görünmez raf yapmak

görünmez raf duvarınıza raf yapmak istiyorsunuz ama ne rafın rengine karar verebildiniz ne de uzunluğuna. eğer sadece kitaplarınız koymak istiyorsanız şöyle bir görünmez raf muhtemelen evinize değişik bir hava verecektir.
  2. Duvar Rafları

Duvar Rafları

duvar rafları duvar rafı rafları fiyatları komik 2008
  3. Duvar Rafları..

Duvar Rafları..

duvar rafları duvar rafı hazır rafları Melekler şu raflara bakın ne kadar farklı ben çok beğendim eminim sizde benim kadar seveceksiniz seçin bakalım:)
  4. Farklı tasarımlarıyla duvar rafları

Farklı tasarımlarıyla duvar rafları

duvar rafları modern duvar rafları değişik mutfak değişik tasarımları Modern tarzda mobilyalarla döşenmiş evlerinizi tamamlayıcı modern duvar rafları arkadaşlar.İster evinizin duvarlarında dekor olarak kullanabilir,istersenizde kitap,süs eşyalarıyla yada orjinal,farklı objelerle süsleyerek modern tarzınızı tamamlayabilirsiniz.
  5. Güvercin duvar rafı

Güvercin duvar rafı

Güvercin duvar rafı Duvar rafı modelleri Modern duvarlar yaratmak için duvar rafları kullanabilirsiniz. Raflara koyacağınız objelerle, fotoğraflarla salonunuza modern bir görüntü katmanız mumkün. İşte bu güvercin duvar rafı da bu amaca hizmet ediyor. Ben çok beğendim meleklerim ya siz? Satın almak isterseniz, bu ürünün satışı şuan evhikayesi sitesinde yapılıyor. Fiyatı ise 55,25 TL.

Sayfayı Paylaş