yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir aşk için yapılan çılgınlıklar yapılan çılgınlıklar hayatta sevgili için bugüne kadar yağtığınız en buyuk çılgınlık nedır?

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye

Ce: yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?
    hiç unutmam bekarken pamela adanaya konsere gelmişti üniversitedeydi ve bize çok uzaktı annemler katiyen izin vermediler ve ben kaçtım gittim.Gece 12 ye geliyordu geldim kapı kilitli anahtar arkada bırakılmıştı arkadaşımdan tornavida bıçak ne varsa aldım ve kapının kilidini söküp içeri girdim yattım sabahı güzel bi dayakta yedim ama değdi çok eğlenmiştim

3. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

bende sevgilimin yanına kaçmıştım uzaktı yani şimdikki eşim oluyo. ben izmirdeydim o baklıkesir. bir tek teyzemin kızı biliyodu o idare etti saolsun. bide ocak ayında denize girmiştik deniz sıcaktı ama dışarı çıkınca pek berbattı

4. sule

sule Yeni Üye

aklima gelmiyo...yasamak herade...

5. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

bide ocak ayında denize girmiştim

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

lisede derslerden kaça kaça 30 gün devamsızlığım olmuştu ama sınıfta kalmadım indirdik internetten saolsun:D

yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ;.hayatta;. YaptiĞiniz En BÜyÜk Çilginlik Nedİr

hayattaki en büyük çılgınlık yaptığınız en büyük çılgınlık nedir hayatta yapılan çılgınlıklar hayatta yapılacak çılgınlıklar :eek:;.HAYATTA;. YAPTIĞINIZ EN BÜYÜK ÇILGINLIK NEDİR:eek:
  2. en büyük korkunuz nedir?

hayatta en cok neden korkarsiniz
  3. Bu Hayattaki En Büyük Lüksünüz Nedir?

Herkesin kendince bir yaşamı, kendince zevkleri vardır... Bir de kişisel lükslerimiz vardır. Ancak lüks deyince 5 yıldızlı oteller, limuzinli yolculukları kastetmiyorum burada. Bazen vakitsizliğin bunalmışlığında bir kitabı okuyup bitirebilmektir kişisel lüks, bazen en katı rejimlerin ortasında bir porsiyon tatlıdır, bazen yıllarca gurbetin acısından bir haftalık da olsa kurtulmaktır,...
  4. Yaptığınız En Büyük Çılgınlıkk Nedir..???

Başlıyoruzz... Benim hayatımda yaptığım en büyük çılgınlıkk: Sevdiğim çocuk için koluma bıçakla ismini yazdımm... Sıra sizdeee....!! Alttakii sen ne çılgınlık yaptınn??? :f040::tik::raila:ipatla:kızılötesi::d040::tea::hayal:yastık savaşı:kedi::hhh::baby::dp178::laugh::slm:yupis:oppucuk::A
  5. en büyük korkunuz nedir ?

merhaba meleklerim...hepimizin korkuları vardır...pekii sizlerin bu hayattakii korkularınız neler?
  6. Yaşayan En Büyük Canlı Nedir?

yaşayan en büyük canlı, nedir, nerede yaşar, büyüklüğü nedir, dev bitki, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yaşayan en büyük canlının bir mantar olduğunu biliyor muydunuz? Ve bu, çok nadir görülen bir tür de değildir. Kesilmiş bir ağaç kütüğünün üzerinde büyüyen bal mantarından (Armillaria ostoyae) muhtemelen bahçenizde vardır. Dua edin şu ana kadar...
  7. büyük resme bakmak deyimindeki büyük resmin anlamı nedir

bu büyük resme bakmak diye bir deyim var kızlar buradaki büyük resme bakmak deyimindeki " büyük resim " cümlesi kelimesi tam olarak neyi ifade ediyor ?
  8. dünyadaki en büyük şehir nedir?

dünyadaki en büyük şehir nedir? biilenleri buraya bekliyorum.
  9. Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir haydi kıslar itiraf edelim ;)

Biz eşimle nişanlıyken akrabalarımız araya girip konya uzak gurbete gitmesin diye arayı karıştırdılar ailemde düşünmeye başladı mi? acaba diye bende aşkım için eşime kaçtım işe gider gibi;) zaten nişanlıydık sadece 5ay önce evlenmiş olduk.
  10. DIŞ GEBELİĞİN EN BÜYÜK TEHLİKESİ NEDİR?

dış gebelik nedir,dış gebelik kimlerde görülür,dış gebeliğin anneye tehlikesi nedir,dış gebelik belirtileri nelerdir,dış gebelik öldürürmü,dış gebelik tedavisi nasıl olur,dış gebeliğin riskleri nelerdir,dış gebelik hakkında bilgiler Dış gebelik, sperm ile yumurta hücresinin birleşmesi sonucu oluşan gebelik ürününün normal yerleşim yeri olan rahim içi yerine başka bir yerde ve sıklıkla...

Sayfayı Paylaş