yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir aşk için yapılan çılgınlıklar yapılan çılgınlıklar hayatta sevgili için
    bugüne kadar yağtığınız en buyuk çılgınlık nedır?

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* New Member

Ce: yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır?

hiç unutmam bekarken pamela adanaya konsere gelmişti üniversitedeydi ve bize çok uzaktı annemler katiyen izin vermediler ve ben kaçtım gittim.Gece 12 ye geliyordu geldim kapı kilitli anahtar arkada bırakılmıştı arkadaşımdan tornavida bıçak ne varsa aldım ve kapının kilidini söküp içeri girdim yattım sabahı güzel bi dayakta yedim ama değdi çok eğlenmiştim

3. *jellibon*

*jellibon* New Member

bende sevgilimin yanına kaçmıştım uzaktı yani şimdikki eşim oluyo. ben izmirdeydim o baklıkesir. bir tek teyzemin kızı biliyodu o idare etti saolsun. bide ocak ayında denize girmiştik deniz sıcaktı ama dışarı çıkınca pek berbattı

4. sule

sule New Member

aklima gelmiyo...yasamak herade...

5. *jellibon*

*jellibon* New Member

bide ocak ayında denize girmiştim

yaptığınız en buyuk çılgınlık nedır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çılgınlık

[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8748/birgun1tu.gif[/IMG]
  2. en sevdiğiniz abur cubur nedır?

cıbs kola vazgeçilmezimdir
  3. dünyanın en buyuk çölleri

dünyadaki çöller ve yerleri dünyadaki çöllerin yerleri çöller haritası haritası dünya haritasında [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Çöl [I]Alm.[/I] Wüste (f), [I]Fr.[/I] Déserf (m), [I]İng.[/I] Desert. Bitki örtüsünün hiç bulunmadığı veya çok seyrek olduğu geniş arazi. Çöl terimi, daha çok kurak yerler için kullanılan bir terimdir. Çöller, kumlu ve susuz araziler halindedir....
  4. Yaptığınız En Büyük Çılgınlıkk Nedir..???

[B][I][U][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Başlıyoruzz...[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B] [B][I][U][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT][/U][/I][/B] [B][I][U][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]Benim hayatımda yaptığım en büyük çılgınlıkk: Sevdiğim çocuk için koluma bıçakla ismini yazdımm...[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B] [B][I][U][FONT=Comic Sans...
  5. Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir haydi kıslar itiraf edelim ;)

[B]Biz eşimle nişanlıyken akrabalarımız araya girip konya uzak gurbete gitmesin diye arayı karıştırdılar ailemde düşünmeye başladı mi? acaba diye bende aşkım için eşime kaçtım işe gider gibi;) zaten nişanlıydık sadece 5ay önce evlenmiş olduk. [/B]

Sayfayı Paylaş