gebe
  1. emidaf

emidaf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yaratıcı melişler yardııııııııııııııııııııımmmm :((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında emidaf tarafından paylaşıldı.

Sevgilimle yıldönümümüz hiç hediye gelmio aklıma yardım edin noluuuuuuur fikrinizi paylaşın belki bişiler çağrışır en azından kafamda :((

2. Ecrinnur

Ecrinnur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba şimdiden hayırlı olsun, nice yıllara :)
    birlikte çektirdiğiniz fotoyu büyütüp, çerçevelettirebilirsin,
    onunla tanıştığından beri hayatında neler değiştiğini ve ona olan duygularını anlatan çok güzel bir mektup yazabilirsin,
    bilg. anlıyorsan ona ilgilendiği bir konuyla ilgili bir site kurabilirsin
    onun karikatürünü çizdirebilirsin
    üzerinde resminizin olduğu kupa, tişört, takvim vb yaptırabilirsin

aklıma gelenler bunlar :)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ben yıldönümümüzde sihirli bardak yaptırmıştım 2 tane biri onun biri benim...:)
    Bardağa foto yazı vs ne istersen söylüyosn onu yapıyolar ve sıcak bişey koyunca içine yaptırdığın foto yada resim neyse belirginleşiyo hoş bi görüntü oluyo tavsiye ederim...
    [​IMG] Böyle bişey oluyo işte canım :)

Son düzenleme: 22 Mart 2011
    nese355 ve Young bride bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    aayyy bilirim ne zordur erkeklere hediye almak senı çok iyi anlıyorum:D:D bende bi fikir vereyim diyelim erkek arkadaşının kullandığı bı markadan birşey almak istiyorsun ama karar veremedın o zaman o mağazadan hediye kart al sevgılınde ıstedığı zaman oradan istediği şeyi alır:)

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    hayatım sana çok güzel bir hediye söyliyim çok yaratıcı :) ama tabi kişiye göre degişebilir. [​IMG]

istediğin gömlegin üzerine yazdırabilirsin. istediğin, dilediğin şeyi hemde:)
    tabi sevgilin hoşlanıp hoşlanmadıgını sen daha iyi bilirsin.
    bi düşün derim sana :)

Yaratıcı melişler yardııııııııııııııııııııımmmm :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaratıcı Aranıyor

Yaratıcı Aranıyor

Nosyon yaratıcısı... Düşünce geliştirme direktörü... Gerçeklik yöneticisi... Bunlar şimdilik yabancı olduğunuz terimler olabilir. Ne işe yaradıkları konusunda kafanızda ciddi şüpheler de uyandırabilir. Ancak bir gerçek var ki, gelişen teknoloji, küreselleşme ve artan rekabet iş dünyasına yeni iş kolları, yeni fonksiyonlar ve dolayısıyla yeni kimlikler kazandırıyor. Bu terimler şimdilik...
  2. yaratıcı drama

yaratıcı drama

ısınma oyunları örnekleri doğaçlama örnekleri ilköğretim drama yaratıcı masal eğitsel drama Dr. Ayşe OKVURAN Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi, İlköğretim Bölümü, Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı 1962 Ankara doğumlu. İlk, orta lise tahsilini Ankara'da tamamladı. Ankara Üniversitesi, Eğitim Bilimleri fakültesinde Eğitim Psikolojisi konusunda lisans eğitimi aldıktan sonra üç yıl...
  3. Yaratıcı vatandaşlarımız

Yaratıcı vatandaşlarımız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. minik melişlerimize

minik melişlerimize

minik melişlerimiz için şeker mi şeker datlu mu datlu cıvıl cıvıl kıyafetler...buyrun...
  5. Yaratıcı tasarımlar

Yaratıcı tasarımlar

değişik tasarımlar,değişik tasarım,değişik tasarım örnekleri,farklı tasarımlar,farklı tasarım kıyafetler Laura Mackness'a ait bu tasarımlar bence o kadar cici ve yaratıcı ki,yapabilecek olan becerikli bayanlar kesin bir el atmalı derim:)

Sayfayı Paylaş