gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Yarattığın Meleğin Ellerini Bırakma...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Küçük bir kızın ceplerinde taşıdığı mutluluk hayalleriydi benimkisi...En saf..en temiz şeklindeydi mutluluk hayallerim..Daha elimden şekerimi düşürmemiştim...Her yerde mutluluk vardı..Ağlamayı öğrenmemiştim..Tanışmamıştım gözyaşlarımla...Tozpembeydi benim dünyam...

Sonra bir gün...Sen çıktın karşıma...Şekerim düştü elimden...Sonra gözyaşlarımla tanıştım..Başıma yastık basıp ağlmayı öğrendim... Dünyam artık tozpembe değildi...Mutluluk yoktu her yanımda...Acılar vardı-Küçük bir kızı büyütebilecek kadar acıydı-En önemlisi "AŞK" ı öğrendim..."Seni Seviyorum" kelimesinin yüceliğini...Küçük kızdan eser yoktu artık..O küçük kız yerinde...Acıları öğrenmiş..şekerini düşürmüş..ağlamayı öğrenmiş.."AŞK" la tanışmış.. büyümüş biri vardı...Bir de "SEN" vardın...Beni bir anda büyüten..Bana sevgiyi öğreten "SEN"...

Zor günler geçirdim..Her gün biraz daha fazla acı çekmeyi..ağlamayı..gözyaşlarımı saklamamayı öğrendim...Evet!!! Büyümüştüm artık...Sıra bunu sana söylemeye gelmişti...Senin için büyüdüğümü...Senin bana sevgiyi öğrettiğini ve en önemlisi "Seni Sevdiğimi" söylemeliydim sana...gözlerine utanmadan bakmayı o kadar istiyorum ki...

Ve söyledim!!!

"Mavim" oldun benim! Masmavi bir dünya verdin bana...O dünyada sadece Sen ve Ben yani hep hayal ettiğim gibi "BİZ" varız...Artık heryer gözlerin..Herkes sensin benim için...Ve ağızdan çıkan her söz "Seni Seviyorum"...

Ve şimdi korkuyorum!!!

Gidersen benden...Yıkarsan mavi dünyamı(zı)...Beni mavilerden karanlıklara atarsan...O acılı dünyama..Islak gözlerimle geçirdim gecelere geri gönderirsen...Dayanamam mavim!

Sen gidersen ;

Kimin gözlerinde dalarım..
    Kime "Seni Seviyorum" derim..
    Senin sahip olduğun bu kalbimi kime veririm...
    Kimin dünyasına girerim...?!

Güzel gözlüm!!!

Seni o kadar çok seviyorum ki..Sensizliğe bir dakika bile tahammülüm yok...Sakın gitme benden!Bu büyüttüğün kızı karanlıklara bırakma..."SeniSeviyorum"..Seninleyim..Mutluyum... Çalma mutluluğumu benden...Seninle geçirdiğim bir kaç mutlu dakikamı çok görme bana "Aşkım" ..Lütfen...

SeNi ÇoK SeviyoRuM...Yarattığın meleğin ElleRiNi BıRaKMa... DüNyasıNı YıKMa...

2. gönülHECESI

gönülHECESI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yarattığın Meleğin Ellerini Bırakma...
    ellerineee saglıkk balımm çokk güzellll :)

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yarattığın Meleğin Ellerini Bırakma...

harikaydı emeğinize sağlık.

Yarattığın Meleğin Ellerini Bırakma... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allahım ellerimizi bırakma!amin

Allahım ellerimizi bırakma!amin

Eller var. Karıştırıcıdır. Her şeyi karıştırır. Münasebetsiz ellerdir bu eller. Olur olmaz yere sokulur. Girmemesi gereken yerlere girer. Karıştırıcı eller, pislikten kurtulmaz. Çünkü karıştırma aşkı her şeyi kapsadığı için, bunlar arasına pislik de girer. Bu tür eller bulaştığı pisliğin faturasını kendi karıştırıcılığına kesmez. "Oralarda ne arıyordun?" diyene, "Öyle her şeyi...
  2. Grup Koridor - Ne Olur Bırakma Ellerimi

Grup Koridor - Ne Olur Bırakma Ellerimi

Kapatmıstım kalbimn kapılarını ama sen geldin araladn bıkmıstım bu zalim yalan hayattan beni sen hayata bağladn bilmezdim bir daha bir daha seveceğimi yine öğrettn bna sevmeyi yeniden doğdum senle öğrendim yürümeyi ne olur bırakma ellerimi bilmezdim bir daha bir daha seveceğimi yine öğrettn bna sevmeyi yeniden doğdum senle öğrendim yürümeyi ne olur bırakma ellerimi yalnızlıktı sensizken tek...
  3. Sakın Ellerimi Bırakma

Sakın Ellerimi Bırakma

Ilık rüzgarla gelen bir müzik sesiyle dalıverdim uzaklara; "Aşık olmak günahsa ben bir günahkarım, pişman değilim tanrım…" diyordu yumuşak bir ses… bir sızı saplandı ilk önce kalbime… sensizlik yüreğimi yakıyordu, sana hasrettim… sarı kurumuş yapraklar arasında yürürken rüzgarın yüzüme vurmasıyla kokunu duydum sanki… yalnızdım… mutsuzdum, sen yoktun… ebediyen gitmiştin… Şimdi...
  4. Şiddettin yarattığı travmayla başa çıkabilmek elinizde

Şiddettin yarattığı travmayla başa çıkabilmek elinizde

Felakete maruz kalanların karşılaşabilecekleri psikolojik sorunlar ve bunlara karşı alabilecekleri önlemler: Bir Felaket ile Yaşayabileceğiniz Psikolojik Sorunlar Özellikle ilk birkaç gün içinde yaşayabilecekleriniz: ● Duygusal Olarak: Geçici bir şok yaşayabilir, korku, öfke, suçluluk, utanç, çaresizlik ve umutsuzluk duyguları hissedebilir ya da hiç birşey hissetmeden "donup...

Sayfayı Paylaş