gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

yardıııııııım istiyorummmmmmmm....

Konu, 'Gebelik' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba.ben adetim biteli 6 gün olmuştu ama yine regl oldum.acaba bu neden olabilir?bilgisi olan varsa yazsın lütfennnn:melek:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim emin degilim ama bunun faktörü cok olabilir, bunu sana en iyi bir tipci diyebilir...
    Ama benim bildigim buna en belirgin sebebler sunladir : Hormon bozuklugu, stres, gecirdigin bir sok yada seni asiri derecede üzen birsey, yada cogu bayanda oldugu gibi, gecici bir bozukluk...

Ama tatlim simdi burda cok vs vs vs sayariz, en iyisi sen bir doktora git... En azindan icin rahatlar...

Allahin izini ile korkulacak birsey degildir. Cogu bayanda var/olur böyle seyler :)
    saglicakla kal cnm :kiss:

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Sütlünün de dediği gibi canım eğer stresli bi dönem geçiriyosan ve hamile olmaya kendini çok fazla kaptırmışsan psikolojik olarak adetin gecikmiş olabilir.Eğer ağrın sızın çoksa doktora git derim.Ama rahatsan ve bişeyin yoksa bi dahaki ayı bekle.Yine adetin bu kadar gecikirse bi problemvar demektir o zaman doktora gidersin canım....

yardıııııııım istiyorummmmmmmm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim gecikti  yoksa ağrı kesicşlerden mi yardıııııııım

adetim gecikti yoksa ağrı kesicşlerden mi yardıııııııım

Geçenayki adetimle arada34 gun oldu acaba hamile miyim bilmiyorum hep hüsran ile sonuçlandığı için test yapmaya korkuyorum ben bir ameliyat geçirdim burnumdan bu ay acaba ondanmı gecikti adetim yada ağrı kesiciler ve antibiyotikler gebeliğe manimi lütfen yardıııııııııııım

Sayfayı Paylaş