yardımınızı bekliyorum :( ilgiye ihtiyacım var..

canım bence o kadar üstüne gitme bak seninde dediğin gibi işe girdikten sonra böyle oldu.önceden boştu ve her an her saniye konuşmaya vakti vardı o kadar takma kafana baksana çocuk çalışmaya başlamış işleri var.eskisi kadar vakti yoktur.seni eskisi gibi seviyodur ama çalışıyo vakti yok o kadar takma kafana canım.

bana yardım edin...3 yıllık erkek arkadaşım var..liseden beri beraberiz..ikimizde birbirimizi çok seviyorduk..ancak son zamanlarda işe başladı ve biz eskisi kadar konuşamamaya,görüşememeye başladık..günde belki 4 yada 5 kere konuşabilioruz..eskisi kadar aşkım canım keliimesini bile kullanmıyor..her konusunu açtığımda off saçmalama diyo..çok sıkıyorsun beni,üstüme gelme deyip duruyor..o ole dedikçe ben daha çok aramaya başladım..neden bilmiorum içimden her saniye aramak.konuşmak,görüşmek geliyor..çok zor durumdayım..ne olur bana biraz fikir verin..ne yapayım ben?
progress.gif
öncelikle merhaba her ilişkide inişli çıkışlı dönemler mutlaka bulunur...önemli olan bu inişli çıkışlı dönemden hasarsız çıka bilmektir..sanırım ilişkinle ilgili duyguları partnerinle konuştun........eğer tam olarak içindeki duyguları anlatamadıysan anlatmanı tavsiye ederim......iş hayatı çok farklılıklar göstere bilir...gerçekten zamanı olmadığı için görüşemiyor olabilirsin...bu durumda yapman gereken şey partnerin üzerinde yoğunlaşmak değil seni rahatlatacak oyalayacak etkinlikler içerisine girmektir...önemli olan sensin ve hayat durmaksızın akıp gidiyor....yaşamın tadını çıkar.......

Dert eme canım benim yeterki çalışsın herşey olacagına varır.. düzelir ..

bana yardım edin...3 yıllık erkek arkadaşım var..liseden beri beraberiz..ikimizde birbirimizi çok seviyorduk..ancak son zamanlarda işe başladı ve biz eskisi kadar konuşamamaya,görüşememeye başladık..günde belki 4 yada 5 kere konuşabilioruz..eskisi kadar aşkım canım keliimesini bile kullanmıyor..her konusunu açtığımda off saçmalama diyo..çok sıkıyorsun beni,üstüme gelme deyip duruyor..o ole dedikçe ben daha çok aramaya başladım..neden bilmiorum içimden her saniye aramak.konuşmak,görüşmek geliyor..çok zor durumdayım..ne olur bana biraz fikir verin..ne yapayım ben?
progress.gif

:) bu cümlelerin tıpkı beni anlattı.. dost acı söyler derler... erkekler fazla sıkıya gelemez, onların dogasinda mantık yatar, kadınlar daha duygusaldır.. her konuda.. ama erkekler cok farklı, ben bunu daha önceki ilişkimden cok iyi esinledim... erkekler ayakta durabilen, ota ..ka aglamayan, anlayışlı ve kibar, bakımlı (makyajı kast etmiyorum, full makyaj gezinen bayanları artık sevmiyorlar) yerinde kıskanan ama uzatmayan ve idealist bayanları severler.

Seni üzmek istemem ancak iş hayatı ve para sadece kişiliksiz ve bazı şeylere aç insanların hayatını değiştirir. Bu annemin bizzat bana kullandıgı cümledir erkek arkadaşımın yedigi haltları söyleyince...

Bir insanın üzerine titrersen o insan yuvadan uçar. Fazla ilgisiz olursan da senin onu sevmedigini düşünür. Bu sefer o da boşlar seni.

Erkeklerin dogasinda önce sevmek sonra farklı arayışlara bakmak sonra sonuca ulaşamayınca kürkcü dukkanına dönmek vardır. Biz bayanlarsa erkeklere hayatımızın sonuymus gibi baktgimiz icin onlar kendilerini hep bir adim önde hissederler.

Son cümlem ise hiç kimse vazgecilmez degildir, sadece kendinden vazgecme yeter...

erkekler bayanlarlar kadar ınce düşünemıyorlar bence yenı işe gırmış fazla bunaltma inan sende bir işe girdiğinde sorumlulukların olacak ve her dakıka onu arayamayacaksın canım bunlar ufak şeyler kafana takma tatlım....

Mrb canım...Senin için çok zor olacak biliyorum ama bnce o seni aramadıkça sen onu arama msj atma umrunda değilmiş gibi davran o görüşemiyoruz dese bile sen hyr herşey yolunda normal gibisinden şeyler söyle...Ama bu bir iki günde olcak şey değil en azından 2 hafta kadar sabırlı olman gerek yavaş yavaş kaçan kovalayan durumu değişecektir buna emin olabilirsin:) Ama seviyorsan beklemek zordur heleki gözün her dakka tlfondaysa sana tavsiyem ya telfnu kapatıp çekmeceye koy yada sessize alıp çantana :) Umursamaz davranmanın en iyi yollarıdır...Bnce bunu yapmalısın

slm arkadaslar biriniz banada yardim etsin benimde kocam beni hic dinlemiyo annesini dinliyo ben kocama nasil sozumu gecirecem bilmiyom nasil kendime baglicam

canım kardeşim

Canım kardeşim kimseyi bu kadar sevme daha çok gençsin.Ben şimdiki kızları anlamıyorum aşk nedİr acaba deyip sorun kendinize ne acaba bence köleliktir.Biz bayanlar hep sevgi arayışı içindeyiz annemizden babamızdan bulamadığımız sevgi ve şevkati el çocuğunda ararız o sadece kendi cinsel arzularını tatmin için aşığım seviyorum kelimelerini kullanır o aslında cinsellik peşindedir uyan evladım.lütfen elin çocuğunu kafana takma çünkü sen onun umrunda değilsin bak bıkmış senden, birde karşılık vermemissen vayyy haline ben kendi eşimden biliyorum,yaşamana bak okuyorsan okuluna kafanı ver karnını aşk doyurmaz.hayata sıkıca sarıl elbet yalnız kalmazsın ama iyi seç o kişiyi zor bulursun çünkü temiz insan yok gibi ömrün uzun canın sağolsun aşk meşk palavra canım

Geri