gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Göz Yakmayan

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yandığım çok oldu nazarla göz oldu birdenbire karşımda
    sen diye göz doldu
    yaşımda çok oldu
    başıma gelen sondu
    birden bire karşımda
    dillere söz oldu

hergün yıkanmayan
    gözüme ziyan
    bana yalvaran
    nerede şu an
    senin aşkın bana şampuan
    ne yüzü ne de gözümü yakmayan
    hergün ağlayan
    bana yalvaran
    gözüme ziyan
    nerede şu an
    senin aşkın bana şampuan
    ne yüzü ne de gözümü yakmayan

ah bir bilsen
    ah bir görsen
    senin aşkın
    yarı şaştım
    göz yakmayan

Yaşar - Göz Yakmayan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Kumralım

Yaşar - Kumralım

Hüzünler başıma vurdu yine Sevginin çıkmaz yollarında senin dolaylarında Sana dair hasretim yüzyıllardan kalma Aklımı kaçırıyorum bu cinnet akşamlarında Orda her kiminleysen belki sevgilinleysen Söyle kumralım için sızlamaz mı Bilmem hatırlar mısın gözlerim ne renkti Söyle kumralım benim adım neydi Sahip olduğum herşeydin Herşeyimi alıp gittin...
  3. Yaşar - Divane

Yaşar - Divane

Hele bir anla aşkı zamanla Kışlar bahara döner gibidir Var mi dünyada askından başka Yandı derken söner gibidir Her derdime yar ortağım olda Gökten melekler iner gibidir o zaman Kar mı dünyada bin yıl yaşansa Yokluğunda cehennem gibidir Sana yine muhtacım Gel benim baştacım yar Bana yine sen lazımsın Gel benim sultanım yar Ay aman yar sana Söylemeliyim içimde tutamam yar Tutamam yar unutamam...
  4. Yağınızı ve elinizi yakmayan fritöz

Yağınızı ve elinizi yakmayan fritöz

Dünyanın en büyük ev aletleri üreticilerinden Bosch'un yeni fritözü TBF 9730, fritözlerin en büyük problemi olan yağ yakma sorununa 'Cool Zone' ile çare buluyor. 'Cool TouclV ise fritözün dış gövdesinin ısınmasını engelleyerek elleri yakmıyor. Bosch'un yeni geliştirdiği fritözündej ısıtıcı kanalları ile taban arasında serin bölge olarak tabir edilen '0001 Zone' bölgesi mevcut. Bu özellik...
  5. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....

Sayfayı Paylaş