gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Kıymet Bilmez Misin

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sanki bir adım gider gibisin Bir an hayalin gözlerimden çıkmaz bilirsin Bitmişim artık küllerim elinde
    Neydi yazdığım şarkılarda duymaz gibisin
    Yar bilmez misin senden ayrı ah kolay mı
    Kıymet bilmez misin
    Yar gelmez misin doymadın mı
    Sonlar aynı hep olaylı geçiyor ömrümüz
    Yollar ayrı ah kolay mı
    Senden ayrı olmak var mı
    Sanki bir adım gider gibisin
    Bir an hayalin gözlerimden çıkmaz bilirsin
    Bitmişim artık küllerim elinde
    Neydi yazdığım şarkılarda duymaz gibisin
    Yar bilmez misin senden ayrı ah kolay mı
    Kıymet bilmez misin
    Yar gelmez misin doymadın mı
    Yollar ayrı ah kolay mı bitiyor muyuz biz
    Yollar ayrı ah kolay mı
    Senden ayrı olmak var mı

Söz & Müzik : Alper Arundar

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yaşar - Kıymet Bilmez Misin
    paylaşım için teşekkürlerr

Yaşar - Kıymet Bilmez Misin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Beni Arayabilir Misin

Yaşar - Beni Arayabilir Misin

beni arayabilir misin bir istek duydum içimde seni sevmenin dısında hani sevdanın sınırlarını arıyorum ya bu gece sen gelsen gelsen sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı kalmaya cok dayanamam sen beni bilirsin bu gece beni arayabilirmisin bir istek duydum içimde hani sevmenin dısında ümitsiz ama acele ask aranıyor bu gece sen gelsen gelsen sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı...
  3. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  4. Bilmez miyim Hiç ?

Bilmez miyim Hiç ?

Vuruyorum yokuş aşağı, kıyıya Bir taşın üstüne oturuyorum Ben oturur oturmaz Çıkıyor kuytularından bütün görünümler Bilmez miyim hiç bütün bu sözler ne der ona Bu sözler ve bu sözlerin içinde çırpınan uzaklıklar Dolaşıyorum bir başıma, ortalıkta kimsecikler yok Kıyılar da bomboş, kır yolları da Soluğumu duyuyorum ara sıra, bir onu duyuyorum Duymuyorum belki de, biliyorum...
  5. Başka Duâ Bilmez Misin

Başka Duâ Bilmez Misin

Bir şahıs, Harem-i Şerîfin kapısında, Ey doğrulara yardım eden, haramlardan kaçınanları koruyan Allâhım!.. diyerek hep aynı duâyı okuyordu. Ona, Sen başka duâ bilmez misin? dediler. O şöyle açıkladı, bu duâyı tekrar etme sebebini: Ben Beyt-i Şerîfi tavâf ederken ayağıma takılan bir şeyi eğilip aldım. Bir de baktım ki, içinde bin altın bulunan bir kese. Şeytanımla îmânım mücâdeleye...

Sayfayı Paylaş