gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Dam Üstüne Çul Serer

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dam üstüne çul serer leyide yar loylu da yar loy loy loy Bilmem yar kimi sever haleylim nennide kınalım Nennide belalım nennide nenni
    Onun bir sevdiği var leylide yar loylu da yar loy loy
    Günde on çeşit giyer haleylim nennide kınalım
    Nennide belalım nennide nenni
    Onu bana verseler leylide yar loyluda yar loy loy
    Cihana bildirseler haleylim nennide kınalım
    Varsam yarin yanına loyluda yar loyluda yar loy
    Sabahtan öldürseler haleylim nennide kınalım
    Al taşı kaldırsalar leyide yar loylu da yar loy loy
    Yılanı öldürseler haleylim nennide kınalım
    Küçükten yar seveni leylide yar loyluda yar loy loy
    Cennete gönderseler haleylim nennide kınalım nennide
    Belalım nennide nenni

Yavuz Bingöl - Dam Üstüne Çul Serer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Hicran

Yavuz Bingöl - Hicran

yavuz bingöl hicran yavuz bingöl hicran video akor Olmasın gönlünün bir küçük yarası Lokmanı yoktur, ilacı yoktur Acısı çoktur hicranın El değer kanar, tel değer kanar Bir onu arar şu gönlüm Yel eser aldırma, gönlünü kandırma Ateşin yandırma hicranın Yar alır aklım başımdan Bir kara gözün kaşından Gönül o yarin peşinden Giderse öyle, gitmezse böyle Yinede söyle, yar aman Ayrılık...
  2. Yavuz Bingöl - Ham Meyva

Yavuz Bingöl - Ham Meyva

ham meyva Ham Meyvayı Kopardılar Dalından, Beni Ayırdılar Nazlı Yarimden. Eğer Yarim Tutmaz İse Salımdan, Onun İçin Açık Gider Gözlerim. Benim Yarim Yaylalarda Oturur, Ellerini Soğuk Suya Batırır. Demedim Mi Nazlı Yarim Ben Sana, Çok Muhabbet Tez Ayrılık Getirir. Uzun Olur Gemilerin Direği, Yanık Olur Anaların Yüreği. Ne Sen Gelin Oldun Ne Ben Güveyi, Onun İçin Açık Gider Gözlerim.
  3. Yavuz Bingöl - Fırın Üstünde Fırın

Yavuz Bingöl - Fırın Üstünde Fırın

Fırın üstünde fırın Duyun komşular duyun Ben bir yare vuruldum Çaresini siz bulun Tara laylay lay lom Pammuk atıyor El atına binmiş Çalım satıyor Fırın üstünde mimler Bülbül yuvada inlar Benim sevdiğim sensin Senin sevdiğin kimler
  4. Yavuz Bingöl - El Gibi

Yavuz Bingöl - El Gibi

ne bir ses ne de haber gelmiyor artık senden öylece kalakaldım da deli hasretimle ben bir yabancı selamın ile hüzünlere daldım kendi ellerimle ben beni kederlere saldım sonunda bir oyuncak kara sevda aldım senden yani değişmedim hala öyle biraz çocuk kaldım yok öyle el gibi soğuk durma gül biraz sana gülmeler yaraşır yok öyle güz gibi soğuk olma güz ayrılık taşır söz - müzik: sezen aksu
  5. Yavuz Bingöl - Annem

Yavuz Bingöl - Annem

içimde bir sızı var göğsümde büyür anne koskoca bir şehirde yalnızım yine anne kavgalardan, küslüklerden iki yüzlü dostluklardan yalanlardan, çalanlardan yoruldum artık anne bu şehir hüzün kokar kaybolmuş tüm sokaklar hepimiz yıldız gibi yalnızız yine anne söz - müzik: şinasi kula

Sayfayı Paylaş