gebe
  1. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yay burcu

Konu, 'Yay Burcu' kısmında canan tarafından paylaşıldı.

yay kadını acayıp anlayıssız olur derler sanırım dogru yanı ben oyle olmaya basladı yada dıye dıye oyle yaptılar

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yay burcu
    bende yay burcuyumm.. burcumun özelliği olsa gerekk çook duygusalımm ..

3. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yay burcu

ewt bende acayip duygusal bir yayım arasıra agresif oluyorum anlayışsız olduğum zamanlarda olmuo değil özellikle ERKEKLERE karşı :D:D:D::D:D

4. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:beşiktaş::sinir::sigara::dwarf::26::hula::hmm::bayraks:kaşınma

5. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnimde erkek arkadaşım yay burcu çok zor bi insan gerçekten...

6. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Yay burcu aslında anlayışsız ve aşırı duygusal değildir.Aksine çok anlayışlı geniş düşünüp geniş bakarlar, aşırı duygusal yerinede, karşındakini kırmaktan çok imtina ederler diyebilirim..Ben sulugöz bir yay görmedim mesela:) çok canları yansada genelde gurur yapıp etrafa belli etmezler bunu, içlerinde yaşarlar sıkıntılarını.Etrafa hep ''güçlü ve dik duruşlu'' imajı vermek isterler.

yay burcu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yay Burcu

Yay Burcu

Elementi : Ateş Özelligi : Yakici Yönetici Gezegeni : Jüpiter Metali : Kalay Ugurlu Günü : Çarsamba Ugurlu Sayisi : 3 Ugurlu Tasi : Turkuaz Ugurlu Renkleri : Mor, menekse moru Ugurlu Çiçekleri : Leylak, salkim, mor menekse Ugurlu Kokulari : Nergis, menekse, zambak Ugurlu Müzik : Pop müzik En Belirli Özelligi : Canlilik En Büyük Ideali : Dünya çapinda ün En Büyük Hatasi :...
  2. Yay burcunun Erkeği

Yay burcunun Erkeği

Bir sporcu, kumarbaz, filozof ve macceraperesttir.Neselerini surekli muhafaza ederler.. Hemen her konuda soyleyecek bir iki kelimeleri vardir. Isine gercekten titizdir. Baglanmaktan kacar. Cogunlukla ilgisiz ve cocukca davrannir. Idealist, sevecen, iyimser bir romantik. Cesaretinizi kırmak istemiyorum ama, Yay Burcu erkeklerinin garip bir huyu vardır. Bunlar büyük beyaz bir ata biner, dörtnala...
  3. Mitolojide Yay Burcu

Mitolojide Yay Burcu

yay burcu simgesi mitolojide yay burcu burcunun simgesi mitolojisi mitoloji Mitolojide anlatım şöyle başlıyor. Herkül uzun seyahatlerinden birinde centaur arkadaşı Pholus’tan evindeki şarabı açmasını ve susuzluğunu gidermesi için ikram etmesini ister. Bazı hikayelerde Pholus’tan hiç söz edilmemekte, Herkül’ün şarap istediği centaur’un Chiron olduğu da anlatılmaktadır. Herkül şarabını...
  4. Yay burcu cep astrolojisi

Yay burcu cep astrolojisi

yay meleklerine :) 10 saniyede yıldız profilin! yıldız özelliklerin:dürüst,açık yürekli,maceracı,arkadaş canlısı,iyimser,komik,canlı,açık sözli birisin. şanslı günlerin: 10 ağustos 3 ekim 27 kasım 22 ocak 13 nisan 7 haziran Liderlik özelliklerin:her ne kadar durgun ve soğuk görünüşlü biri olsanda her durumda işin başında bulunursun.bağımsızsın,ama bir o kadarda...
  5. 2012 Yay Burcu yorumları

2012 Yay Burcu yorumları

2012 yay burcu yorumları yay burcu 2012 yorumları Yay burcundan oaln melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 yay burcu yorumlarını sunuyor ve yeni yılda yay burçlarını ne bekliyormuş, bu sayfamızda öğreniyoruz Melek'ler. 2012 Yay Burcu 2012 yay burçları için değişimin yılı olacak bu değişim hayatınızın her alanında gerçekleşecek. Bazılarınız eğitim için yurt dışına çıkabilir. Hiç...

Sayfayı Paylaş