gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yazlık eşorfman modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

gebelık modellerı Güneş; yavaş yavaş o sımsıcacık yüzünü göstermeye başladı.Bu demek oluyor ki; yaz mevsimi yolda gelmek üzere:) Eşorfman giyinmekten vazgeçemeyenler, kışın eşorfman giyinmek bambaşkadır.Ama artık yaz ayları daha başka olacak.Çünkü; şimdi göreceğiniz birbirinden güzel ve rahat eşorfmanlarla uykuya doyamayacaksınız.Artık kışlıklara elveda yazlıklara merhaba !!! :)

Pembe olan harika.Eeee boşuna dememişler pembe gönlüm sende diye :):):)

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ahahahha bu sefer tutturdun eferim sana :D

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    pembiş pembiş isterim :D

Yazlık eşorfman modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pijama ve eşorfman modelleri

pijama ve eşorfman modelleri

eşorfman rahat ve şık bu eşorfman ve pijamalarla uykular daha bir güzel ve rahat olacak..
  2. Yazlık eşorfman takımları

Yazlık eşorfman takımları

Yaz aylarında giyilebilecek birbirinden şık eşorfman takımlarını siz moda severlere sunuyorum.Buyrunuz melekler; Spor yaparken bile güzelliğimize şıklığımıza önem veriyoruz değil mi melekler:D
  3. Yazlık elbise modelleri

Yazlık elbise modelleri

yazlık elbise modelleri pratik elbise dikimi burda yazlık modelleri Sevğili melekler bu sıcakta giyilecek en pratik giysi elbise olsa gerek .Bu senede elbise modelleri oldukça iddalı iyi seyirler...
  4. Mükemmel Yazlık Elbise Modelleri

Mükemmel Yazlık Elbise Modelleri

bütün elbise modelleri merada elbise Bu elbiselere bakıp da en az birine nolurr benim olsun demeyecek bir bayan varmıdır ki :)Çok zevksiz olması lazım bana göre böyle bir şey için.Zira bence hepsi birbirinden mükemmel.Tasarımcılarını tüm kalbimle tebrik ediyorum :)
  5. 2011 Yazlık Tulum Modelleri

2011 Yazlık Tulum Modelleri

tulum modelleri 2011 yazlık tulum modelleri 2011 kot yazlık Birkaç senedir devam eden tulum modası 2011 yılı kış ve yazındada karşımıza farklı renk ve modellerle çıkıyor.Sizlere 2011 yılının yazlık tulum modellerinden bazı seçtiğim örnekleri sunuyorum.Bakalım bu yaz nasıl tulumlar mağazalarda bizleri bekliyor olacak:)

Sayfayı Paylaş