Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

Canım benim çok sevindim.Çok şükür bunuda atlattın bak hepsi birer birer halloluyor.Seninki oturmayada başladı demek ne güzel yaa:))yemesi sekteye ugradı diye üzülme bizde anca yeni düzene oturttuk sayılır.Yavaş yavaş hepsi olacak..
maşallah senin bebişine ya.bakalım bizde ne zaman oturur bu yemek olayı.ama eskisi gibi takmıyorum kafaya.aç olunca verdiğim şeyleri yiyor çünkü.azcık azcık tatdırmaya çalışıyorum bende.çok çok yemiyor çünkü.zorlamak istemiyorum.ALLAH güzel güzel yediği günleride gösterir inşallah

semra canım çok geçmıs olsun ne güzel hiç sıkıntı olmadan atlatmısınız
niisam canım bızımde asımız bu ayın 24ünde bende korkuyorum bu asıdan açıkçası ates yapar huzursuzluk yapar dıye umarım böyle bır sıkıntı yasamam

canım sağolasın.senin bebişe maşallah ya ne zaman büyüdü bu bu kadar.bizde aşılarda sorun olmadı çok şükür.huysuzluk yapıyordu ama ateşi olmadı.inşallah sizinde ateş olmadan atlatırsınız.bu aşılar onların sağlığı için sonuçta azcık huzurluk yapsada ok endişelenme .geçiveriyor hemenn çünküü

Mrm m. Canım allahım amalı babali büyütsün İnan çok sevindim.. Selzeh nisam yas güneşi Yoncax Semra nasıldınız canlar?? Çok özledim sizi bende kizimla uğraşıyorum hiç durmuyo yaa gaz sorununuz vardı şükür onuda Abi'm sayesinde çözdük :) yoksa kızını uyutmak için her saat aramayız gezmek zorunda kalacaktım çünkü bir tek arabada uyuyor :) İnan vaktimin tamamı kizimla geçiyor.. siz neler yapiyosunuz anlatın bakalım bebeisleriniz nasıl

kızlarrr selam..bısey sorcam bebegın odası ıcın buhar makınası almayı duusnuyorum nedersınız?sızlerede sorayım....alan var mı aranızda....ne dersınız bu konuda?yararlı mı?duydugunuz bırsey varsa yada yararı varsa anlatırmısınız?alayım mı ne dersınız?

Merhaba tatlı cadım mabet canım ben tavsiYe etmiyorum aldın kullanmıyorum bebekte mantar kapmadı çabuk oluyo çünkü bebeğin odası sürekli nemli kaldığı icinde belli bı süre bebeğin parmak aralarında egza gibi seyler oluşabilir oda mantar kapmadı çabuk oluyo

Merhaba tatlı cadım mabet canım ben tavsiYe etmiyorum aldın kullanmıyorum bebekte mantar kapmadı çabuk oluyo çünkü bebeğin odası sürekli nemli kaldığı icinde belli bı süre bebeğin parmak aralarında egza gibi seyler oluşabilir oda mantar kapmadı çabuk oluyo
sagol canım.....pekı az mıktarda kullansak yanı herzaman açmasak arada acsak yınede ayı sey olurmu canım yaaaaaaa cok kararsızım:(

Canlarım benim kızım 2,5 aylık oldu ek mama ile beslendiğimiz için çok gaz sorununa vardı sürekli ağlıyordu Rezene içirdim çörek otu içirdim hiç biri fayda etmedi Abi'm doktor o araştırdı sonunda ilacımızı bulduk şükür cooook rahatiz suan dizede vereyim ilacı güvenle kullanabilirsiniz % 100 bitkisel ve rahatlatıcı ilacın icerigini okursanız zaten içkiniz rahatlar hem onu icti İçel'i maşallah uyku düzenimizde düzeldi NURSE HARVEY'S bitkisel şurup kesinlikle tavsiye ederim eczanden alabilirsiniz bız 2.şişeye geçtik

Aslında buhar makinesi ne için kullanılırsa canım bir tek astım hastaları için kullanışlı ya kararını etkilemek istemem ama canım Abi'm çok çabaladı alma diye ben gizli aldım :) ama belli bı süre sonra kızımın ellerinde parmak aralarında kırmızı kırmızı bişeyler oluşmaya başlamıştı abimi aradım Cook kızdı bana hemen at o makinayı dedi :( bı arkadaşlıklar bebeğinde yuUnde egzemalar olustu

Mrm m. Canım allahım amalı babali büyütsün İnan çok sevindim.. Selzeh nisam yas güneşi Yoncax Semra nasıldınız canlar?? Çok özledim sizi bende kizimla uğraşıyorum hiç durmuyo yaa gaz sorununuz vardı şükür onuda Abi'm sayesinde çözdük :) yoksa kızını uyutmak için her saat aramayız gezmek zorunda kalacaktım çünkü bir tek arabada uyuyor :) İnan vaktimin tamamı kizimla geçiyor.. siz neler yapiyosunuz anlatın bakalım bebeisleriniz nasıl

teşekkürler canım amin inşallahhhhh...
ben de sürekli kızımla haşır neşir durumdayım. ihtiyaçları hep ardı ardına olduğu için sürekli ayaktayım. en zoru gece ama alıştım artık. 17 günlük oldu bile cadıcık :)

kızlarrr selam..bısey sorcam bebegın odası ıcın buhar makınası almayı duusnuyorum nedersınız?sızlerede sorayım....alan var mı aranızda....ne dersınız bu konuda?yararlı mı?duydugunuz bırsey varsa yada yararı varsa anlatırmısınız?alayım mı ne dersınız?

selam canım benim...
kızımın doktoru odadaki kalorifere mutlaka ıslak havlu koy dedi. makineden bahsetmedi bile. ben almayı düşünmüyorum çünkü kullanan arkadaşlar odanın çok serin olduğunu hatta çocuklarının bronşit olabileceğini söylemişlerdi. bence alma ama yine de sen bilirsin canım.

ıyıyım canım sen nasılsın bakalım kızın büyümüş masallah benım oglumda haftaya 2 aylık oluyor masallah benımde oglum çok gazlı çok aglıyo neler çektım ama bende senın dedıgın surubu denedım ve rahatladık çok sukur bızde 2. şişeye geçtık ama çok faydasını gördük sorunu olanlar deneyebılır ben hergün papatya çayıda verıyorum bırde o da çok rahatlatıyo oglumu deneyebılırsın canım bütün zamanım oglumla geçıyo bırde benı emmedıgı için mama verıyoruz bu daha çok zor ama olsun öyle böyle büyüyecek elbet tatlım senın kız nasıl bakalım

Geri