Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

bende buhar makınası almadım almayıda düşünmüyorum tatlı cadım bence gerek yok alma petegın üzerıne ıslak havlu koy daha ıyı bırde odaya derece al nemıde ölçsün arzumun var ben aldım çok memnunum hem ısıyı ben nemı gösterıyo tatlım memnun kalırsın

ıyıyım canım sen nasılsın bakalım kızın büyümüş masallah benım oglumda haftaya 2 aylık oluyor masallah benımde oglum çok gazlı çok aglıyo neler çektım ama bende senın dedıgın surubu denedım ve rahatladık çok sukur bızde 2. şişeye geçtık ama çok faydasını gördük sorunu olanlar deneyebılır ben hergün papatya çayıda verıyorum bırde o da çok rahatlatıyo oglumu deneyebılırsın canım bütün zamanım oglumla geçıyo bırde benı emmedıgı için mama verıyoruz bu daha çok zor ama olsun öyle böyle büyüyecek elbet tatlım senın kız nasıl bakalım
Merhaba canım şükür iyiyiz kız çok yoruyor beni İnan ne kendime ne eve vakit ayirabiliyorum :) birde çok gazli bı bebek olduğu için ister istemez uyku duzenimizide bozuyor.. Sütümde gelmedi az geldi yetmedi sık sikda emzirdim ama gelmedi sutum çok üzülüyorum ama yinede emziriyorum once emziriyorum doymadigi zaman ek mama veriyorum... mamada çok zor oluyor ya suyunu kaynatiyoruz ya o gaz yapıyor bebeğe ilk basta çok kilo kaybımız oldu kaynanam yüzünden ya zaten sutum az gelmiyo mama aldırması icirmedide çok karıştı ee öylede olunca kızımda kilo alamadi ama şükür şimdi iyi....
Senin doğumun nasıl oldu canım ayyy benim ne zor olmuştu çok fazla dikişim vardı zor toparlanmistim :( özledim kıs senide telden giriyorum nete msn olmadıgı için görüşmemiz geç oluyor..

ben buhar makinası 3 yıldır kullanıyorum ama sadece kışları tabi çünkü bitlisin havası çok kuru rutubet falan yok e evde kaloriferli olduğu için sanki nefes alamıyormuşuz gibi oluyor burnumuz tıkanıyor,boğazımız kuruyor özellikle geceleri hatta 2 tane var buhar makinamız biri büyük kızımın odasında diğeride bizim yatak odamızda sadece geceleri çalıştırıyoruz yoksa uyuyamıyor insan istanbuldayken kullanmıyordum buhar makinası falan bende burda tanışmak zorunda kaldım.bulunduğunuz il nemliyse bence kullanmayın gerek yok.peteklerin kenarlarına suluklar var onlardan asabilirsiniz.

Mrm m. Canım allahım amalı babali büyütsün İnan çok sevindim.. Selzeh nisam yas güneşi Yoncax Semra nasıldınız canlar?? Çok özledim sizi bende kizimla uğraşıyorum hiç durmuyo yaa gaz sorununuz vardı şükür onuda Abi'm sayesinde çözdük :) yoksa kızını uyutmak için her saat aramayız gezmek zorunda kalacaktım çünkü bir tek arabada uyuyor :) İnan vaktimin tamamı kizimla geçiyor.. siz neler yapiyosunuz anlatın bakalım bebeisleriniz nasıl
umutsuz reyhan tşkr.iyiyim bende sizler gibi prensesimle uğraşıyorum.benim elif'imde 2,5 aylık oldu maşallah bizim gaz sorunumuz olmadı çok şükür.şimdilik herşey yolunda inşlh.da hep öyle olur.

Merhaba canım şükür iyiyiz kız çok yoruyor beni İnan ne kendime ne eve vakit ayirabiliyorum :) birde çok gazli bı bebek olduğu için ister istemez uyku duzenimizide bozuyor.. Sütümde gelmedi az geldi yetmedi sık sikda emzirdim ama gelmedi sutum çok üzülüyorum ama yinede emziriyorum once emziriyorum doymadigi zaman ek mama veriyorum... mamada çok zor oluyor ya suyunu kaynatiyoruz ya o gaz yapıyor bebeğe ilk basta çok kilo kaybımız oldu kaynanam yüzünden ya zaten sutum az gelmiyo mama aldırması icirmedide çok karıştı ee öylede olunca kızımda kilo alamadi ama şükür şimdi iyi....
Senin doğumun nasıl oldu canım ayyy benim ne zor olmuştu çok fazla dikişim vardı zor toparlanmistim :( özledim kıs senide telden giriyorum nete msn olmadıgı için görüşmemiz geç oluyor..

canım benım yaaa benımde sütüm yoktu azdı yanı 1 ay emdı sadece okadar sonra sütüm tamamen gıttı suan mama yıyıyo sadece oglum ama yapacak bısı yok saglıklı olsunda gerısı önemlı degıl hiç benım suyum geldı sancılarımda çoktu bütün gün sancı çektım ancak bebegım kanala gırmedı ve açılmam olmadı en sonunda sabaha karsı 5te sezeryana alındım ama çok rahattım hiç sorun yasamadım sezeryanımda hemen toparlandım kendım bakabıldım ogluma çok sükür bende senı özledımya ama işte çok görüşemıyoruz ınsallah ufaklıklar düzelecek daha rahat olucaz canım

mrs.m
reyhan
selzeh
nısam....
tesekkur ederım kızlar almayacagım vazgectım arastırdım ıyıce doktora da sordum gerek yok en ıyısı kucuk kutular petekler ıcın bırde ıslak havlu hem daha saglıklı.....cok sagolun.....

Mrm m. Canım allahım amalı babali büyütsün İnan çok sevindim.. Selzeh nisam yas güneşi Yoncax Semra nasıldınız canlar?? Çok özledim sizi bende kizimla uğraşıyorum hiç durmuyo yaa gaz sorununuz vardı şükür onuda Abi'm sayesinde çözdük :) yoksa kızını uyutmak için her saat aramayız gezmek zorunda kalacaktım çünkü bir tek arabada uyuyor :) İnan vaktimin tamamı kizimla geçiyor.. siz neler yapiyosunuz anlatın bakalım bebeisleriniz nasıl

canım ya senin bebişinide ALLAH analı babalı büyütsün çok şeker maşallah subhanellah.yerim ben onu.ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN.benim bebişim bugün tam 8 aylık oldu.zaman o kadar çabuk geçiyorki anlamıyor insan.ek gıdalara geçişimiz çok yavaş ilerliyor.çok şükür başka bir sıkıntımız yok.sende az bile emzirebiliyorsan vazgeçme derim sana.

slm güzel anneler uzun zaman oldugirmeyeli selzeh ve mrs gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün büyük oğlum ilk önce laranjit oldu o geçmeden su çiçeği oldu onunla uğraştım şimdilik küçükte birşey yok dişlerimiz çıkmaya devam ediyor bizden şimdilik bukadar kib bebişleri öpün

slm güzel anneler uzun zaman oldugirmeyeli selzeh ve mrs gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün büyük oğlum ilk önce laranjit oldu o geçmeden su çiçeği oldu onunla uğraştım şimdilik küçükte birşey yok dişlerimiz çıkmaya devam ediyor bizden şimdilik bukadar kib bebişleri öpün

slm canım
çok teşekkür ederim, aminnn inşallahhh...

çok geçmiş olsun canım, allah oğluşlarına sağlık versin. öptüm görüşürüz

Geri