gebe
  1. yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

yeni cep telefonu ama hangisi ?

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında yesilgosluMELEK tarafından paylaşıldı.

nokia tuşlu telefon modelleri kızlar 2 gün içinde cep telefonu alıcam 500-600 arası fiyat kafamda birsürü şey dönüyor sizde tavsiye edin memnun kalınan telefonları yardımcı olun yeni telefon alıcaklara dokunmatik hassas diyolar kullanabilir miyim bilmiyorum kullanımı zor gibi ama
    fikirlerinizi bekliyorum

2. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    kesinlikle dokunmatik alma,!! uyarı alacaksanda hem dokunmatik hem tuşlu olanlar var canım onlardan dene

3. yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    e72 yada e5 arasında kararsız kaldım sanırım

4. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    çok dikkat etmeyen biriysen dokunmatik alma bencede :D blackberry alablrsn bak o fiyatlara da mevcut yada nokianın yeni modellerinden E72 ve üst modelleri :)

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım dokunmatik bazı telefonlarda iyi ama bazıları hiç iyi olmuyo kullanışı zor oluyo abimde i phone 4 var onun kullanışı çok rahat mesela ama bazıları bunun gibi kolay olmuyo bunları dikkate al en azından dokunmatik kullananlardan tavsiye al sonra pişman olma :)

6. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bence e5 al yada nokia'nın c6'sı var o hem dokunmatik hemde tuşlu ve çok güzel:)

7. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Nokia N97 tavsiye ederim hem dokunmatik hem tuslu...mucize gibi telefon ama fiyati ne kadar bilemicem:(

8. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Bncede dokunmatik alma kullanışlı değil sony ericson ve samsung gerçekten çok sağlam markalar kaç defa düşürdüm bozulmadılar bnm gibi telefonunu sürekli düşürüyorsan tavsiye ederim

9. dadlumm

dadlumm Forum Okuru

ben bulamadım

ya bn yeni bi telefon arıyorum tuşlu bluetoothlu ama bulamıyorum hep dokunmatik mokunmatik falan bi *** bulamadım yaa

10. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    eğer sade bi şey istiyorsan nokia x2 ola bilir çok kullanışlı ve hoş :)

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dokunmatik alma çünkü bir zaman sonra dokunmatiği bozuluyor örnek benimki 2.senesine girecek ocakta :D ama yavaş yavaş bozulmaya başladı diyebilirim.İlla dokunmatik istiyorum diyorsan iphone diyorum;)

yeni cep telefonu ama hangisi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

samsung, galaxy, ace, dokunmatik, adroid, hakkında herşey meleklermekanında. Uzun zamandır ikilemde kalıyordum nokia mı samsung mu diye... Gittim Teknosa'ya telefon standındaki görevli arkadaşla konuştum aslında aklımda Nokia almak vardı hatta kesindi. Fakat adam bana istediğim o modelin toplatıldığını anlattı. gerçektende sorduğum hiçbir yerde yoktu ona eşdeğer üstelik samsungun çok daha...
  2. yeni cep telefonu:))))

yeni cep telefonu:))))

merhaba arkadaslar benim sizin fikrinize ihtiyacim var. yeni cep telefonu almak istiyorum ama karar veremiyorum IPHONE 4S var ama bilemiyorum. sizce hangisi?
  3. acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisi?

acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisi?

Cep telefonu almak istiyorum.Yeterli, parayı biriktirdim ama şimdi de ne alacağıma karar veremedim.Acaba 2013 yılının en iyi cep telefonu hangisidir?
  4. 2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

2013 Yılının En İyi Cep Telefonu Markası Sizce Hangisi?

en iyi cep telefonu markası en iyi cep telefonu 2013 Sevgili melekler, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yerini alan cep telefonları, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte korkunç bir hızda üretilmeye devam ediyor. Sürekli yenilenen modellere eklenen ilginç özellikleriyle hepimizi şaşkına çeviren cep telefonu markaları içinden satın alırken seçim yapmak da hayli zor...

Sayfayı Paylaş