Yeni diktiğim çiçeklerim:)

Canım valla benim kendi evimde apartman dairesi eşimin görevinden dolayı burda oturuyorum.Ne güzel ya sende bahçeyle uğraşıyormuşssun ben balkonda bile roka,, soğan, maydanoz, semiz, nane yetiştiriyordum çok seviyorum toprağı çiçeği:)

Ben pek sevmiyordum böyle bağ bahçe işleri ile uğraşmayı ama eşim ve komşular saolsunlar sevdirdiler şimdi bana bizi geçtin diyorlar boynuz kulağı geçermiş:D bizden iyi bahçe yapıyorsun biz öğrettik herşeyi öğrendin ne güzel diyorlar :)boğazlayandasın demek yakınmışız bende nevsehirdeyim yolunuz düşerse beklerim bizim bahçeyede ......geçen sene bahçemdeki domateslerden acılımı tuşumu çıkardım patlıcanları,bamyaları da kuruttum....hiç değilse oyalanacak birşeyler buluyorum birde masa ve sandalye attım cumartesi pazar sabahtan cıkıyoruz akşam ezanından sonra içeriye giriyoruz .....:)

Canım nevşehirdemisin ayyy çok mutlu oldum yaa kesinlikle görüşelim inan gözlerim doldu çok mutlu oldum havalar ısınsın nevşehire balonla gök yüzüne çıkmayı düşünüyom inşallah görüşürüz çok isterim bende beklerim canım benim:kiss:

Günümüz de artık ne yazıkki kentlerde bırak çiçek ekecek yeri nefes alacak yer bırakmadılar insana.Her yer taş yığını.Bacım gerçekten senin adına inanılmaz mutlu oldum zaten toprağın insanın nefatif elektiriğini alır derler.Çiçekler zaten başlıbaşına harika.Gözüm gönlüm bayram etti diyebilirim.Ben pek yetiştiremiyorum daha doğrusu ilgilenemiyorum çiçeklerle ama senin bu uğraşın benim iştahımı da bir hayli kabarttı:D:DSeni o bahçendeki çiçeklerin böcüklerin kuşların kelebeklerin arasında doyasıya mucuxluyorum canım anladın sen onu hahaha

Günümüz de artık ne yazıkki kentlerde bırak çiçek ekecek yeri nefes alacak yer bırakmadılar insana.Her yer taş yığını.Bacım gerçekten senin adına inanılmaz mutlu oldum zaten toprağın insanın nefatif elektiriğini alır derler.Çiçekler zaten başlıbaşına harika.Gözüm gönlüm bayram etti diyebilirim.Ben pek yetiştiremiyorum daha doğrusu ilgilenemiyorum çiçeklerle ama senin bu uğraşın benim iştahımı da bir hayli kabarttı:D:DSeni o bahçendeki çiçeklerin böcüklerin kuşların kelebeklerin arasında doyasıya mucuxluyorum canım anladın sen onu hahaha

Valla her gün Allaha şükür ediyorum gerçekten sıkılıyorum ama bahçeyle uğraşmak sıkıntılarımı dertlerimi alıp götürüyor.Ben çiçekler le toprakla uğraşmayı gerçekten seviyorum inan bana terapi gibi geliyor:)hahahahaha anlamammı gıı bayıra doğru yatır meni tırmala beni kaşı beni:hhh:bende öpüyom canım kendine eyi bah :)

Ne zaman istersen beklerim canım bende çok mutlu oldum balon turları başladı havaların ısınmasıyla sabahları artık görüyorum sabah saat 8 de 1 saat yürüyüşe cıkıyorum komşumla o zaman görüyorum cok yakınımızdan geçmesede uzaktan görüyorum :)ama hafta sonu avanos,ürgüp,göreme'ye gittiğimizde yakından görüyorum ben pek cesaret edemiyorum cok yüksek diye inşallah sen cesaretlisindir bu konuda her zaman beklerim ...

Valla canım aslında pek korkağım:hhh: ama işte istiyorum daha önce gelmiştim nasip olmadı şimdi çok istiyorum bakalım.Bu yıl programım pek dolu istanbul mersin:D antalya istanbula bebek meselesi için gidicem mersinede sadminlere antalyayada kayın validemi görmeye bakalım hangisi kısmet olacak nevşehir yakın diye günübirlk gidip gelmeyi düşünüyorum :)Canım bende beklerim mutlu oldum gerçekten nasip olursa görüşürüz inşallah:kiss:

İnşallah bu gelişine nasip olur canım her zaman beklerim cok yoğun bir programın var gördüm ama burayada beklerim her zaman günübirlikte olsa tanışırız inşallah bende mutlu oldum inşallah görüşürüz.....:kiss:

Geri