gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Yeni doğum yapmış annelerin paylaşım alanı

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Uzun süredir beklediğiniz an geldi ve bebeğinizi kucağınıza aldınız. Peki ya şimdi ne olacak? İlk kez anne olmak hem sevinç hem de heyecan demek. Bu konuda annelerin çok fazla desteğe ihtiyacı var.Evet sevgili melekler annelik tecrübelerinizi paylaşacağınız bir topik açtık.Anne ve bebek bakımıyla ilgili konuları bu başlık altından tartışabilir,fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Keyifli paylaşımlar..

01.jpg

2. arzumgamzem

arzumgamzem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    876
    Ödül Puanları:
    93
    sukurler olsun allaha kı zorlu bı dönemde sora allah evladımı bana bagısladı ve umut emirimı aldım kucagıma bugun 52 oldu dogum yapalı ve cok aşırı gazımız var premeture oldugumuz için gaz damlası kulanamıyoruz bırazcık mıakız yanı olsun evledımın canı sag olsunda gerısı tafaruat evlat canıdır cann

asiye sarı ve BEYZA21 bunu beğendi.
Yeni doğum yapmış annelerin paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum yapanların paylaşım alanı

Doğum yapanların paylaşım alanı

kız dediler erkek doğdu kolay doğum yapanlar kolay dogum yapanlar doğum hatıraları dogum hatiralari sevgili melekler... Biliyorsunuz ki hamile arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı var.Hamile kalmak isteyenlerinde bir paylaşım alanı var.Ama biz doğum yapanların yok... Ve bende dedim ki güzel evlatlarımıza sahip olduğumuz o mucizevi günleri birbirimizle paylaşalım ve doğum yapacak...
  2. Doğum Kontrol hapı Kullananların Paylaşım Alanı ...

Doğum Kontrol hapı Kullananların Paylaşım Alanı ...

doğum kontrol hapı kullananlar yasmin doğum kontrol hapı kullananların paylaşım alanı yasmin kullananlar Meleklerim bu gün doğum kontrol hapı kullanmaya başlıyorum.Siz de kullanıyorsanız burdan doğum konrol haplarıyla ilgili her şeyi öğrenebilir ayrıca kendi bildiklerinizi ,kullandığınız markaları yazıp diğer hanımlara yol gösterebilirsiniz. Doğum Kontrol Hapı Nedir? Kadın vücudunda doğal...
  3. 2012 Temmuz Annelerinin Paylaşım Alanı Hadi Dertleşelimmm..

2012 Temmuz Annelerinin Paylaşım Alanı Hadi Dertleşelimmm..

Sevgılı melekler 2012 Temmuz annesıyım.ALLAH nasıp ederse 3 temmuzda alıcam bebegımı kucagıma(11+3).Benım gıbı temmuz annelerı olanlar gelın yasadıgımız heyecanları dertlerı sıkıntıları sorunları bırlıkte paylasıp bırlıkte ogrenelımm.Bekliyorumm
  4. Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler paylaşım alanı olsun

Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler paylaşım alanı olsun

Erken doğumdan sonra bebeğimi kaybettim. Yaklaşık olarak 32 gün hayata tutunmaya çalıştı ama acı haber geçen hafta geldi. Ben kendime gelemedim arkadaşlarım iki çocuğum sağlıklı ve yaşıyorlar ama anne olarak bebeğini kaybetmek ne kadar zormuş sizlere bu satırları yazarken bile ağlıyorum. Allah kimseye evlat acısı vermesin, Doyamadım yavruma doyuncaya koklayamadım erken doğum yaptım ve işte...
  5. pilates yapanların paylaşım alanı

pilates yapanların paylaşım alanı

pilates yaparak kilo veren varmı varsa ne zamandır pilates yapıyorsunuz pilates yaparak gerçekten kilo vermek mümkünmü paylaşımlarınızı ve deneyimlerinizi bekliyorum ve burasıda pilates yapanların paylaşım alanı olsun diyorum:)

Sayfayı Paylaş