gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yeni evli bir çift

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

evli çifte güzel sözler yeni evli çifte güzel sözler
    Bu güzel ve espirili yazıyo okuyunca gülmekten kırıldım ve duygulandım da.Ah biz kadınlar.Yokmu bizim şu yargısız infaz yapmamız.Bir tek erkeklere yapmıyoruz hem cinslerimize de yapıyoruz.İşte aşşağıda ki güzel yazı da bunun bir belgesi.Buyrun okuyun bence sizde benim gibi çok beğeneceksiniz...:):)

Genç çift yeni evlerine taşınmış.Kahvaltı yaparlarken karşı komşu da çamaşır asıyormuş.Kadın heyecanla kocasına "Bak hayatım çamaşırları yeterince temiz değil!Çamaşır yıkamayı bilmiyorbelki de doğru sabunu kullanmıyor!" demiş.Kocası eşine bir süre bakmışsonra da hiçbir şey söylemeden kahvaltısını sürdürmüş.Komşunun çamaşır astığını her gördüğünde kadın aynı yorumu yapmış.Bu durum bir ay kadar sürmüş.Bir sabah komşusnun çamaşırlarını tertemiz olduğunu gören kadın çok şaşırmışkocasına dönerek "Bak! Sonunda çamaşır yıkamayı öğrendiçok merak ediyorumkim öğretti acaba?" kocası gülmüş "Tatlım! Ben bu sabah biraz erken kalktım ve penceremizi sildim!"

Son düzenleme: 25 Haziran 2009
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok hoştu bitanem vallaa sağoll

3. fındıkkurdum

fındıkkurdum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. ecmelimm

ecmelimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    harika gercekten eline saglık

Yeni evli bir çift konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlİ Çİftlerde Monolog Halİ

Evlİ Çİftlerde Monolog Halİ

monolog örnekleri komik monologlar komik monolog örnekleri kısa kısa İnsanlığın doğasında olan en temel ihtiyaçlardan biriside diğer bir bireyle iletişim kurmaktır. İletişimin çok önemli olduğu hemen herkes tarafından bilinir. İletişim tüm önemine rağmen çok başarılı biçimde hayata geçirilen bir eylem değildir. Birçok insan iletişim problemi yaşamaktadır. Evliliklerde de diğer ilişkilerde...
  2. evli çift diyalogları

evli çift diyalogları

Beni seviyor musun? - Hayır şu anda gazete okuyorum - Ne beni sevmiyor musun - Ben öyle bir şey demedim - Hayır dedin - Bak yine konuşma öğretiyorum diye kızacaksın - Ne konuşması - Sen şimdiki zaman kullanarak "beni seviyor musun" dedin - Eeeeee ne olmuş - Şimdiki zaman demek o anda yapılan işle ilgili zamandır ben gazete okurken seni nasıl seveyim - Biliyordum zaten aynı anda iki...
  3. Yeni Evli Çiftlere Balayı Tavsiyeleri

Yeni Evli Çiftlere Balayı Tavsiyeleri

balayı balayı tavsiyeleri farklı kapadokyada için önerilen oteller Yeni evlenen her çiftin hayalidir eşiyle birlikte ilk tatillerine çıkmak balayılarını yapmak...Fakat balayı kararı verirken cevaplamanız gereken bazı sorular var... Yazın mı evleneceksiniz kışın mı? Düğün hazırlığı, ev dekorasyonu derken balayınıza ne kadar bütçe ayırabildiniz? Kaç günlük bir balayı planladınız? Sizlere...
  4. tipik bir evli çift

tipik bir evli çift

Memeler ADAM- Sevgilim bugunlerde cikabilecek miyiz? Hayir hazirlanman birkac yil daha surecekse bu kiyafetlerle cikmayalim. KADIN- Neden? ADAM- Moda degisecek hayatim... Ya da en azindan mevsim degisecek, yazlik kiyafetlerle usumeyelim diyorum. KADIN- Abartma. ADAM- Sen de abartma. Bir bucuk saattir portmantonun aynasinda kendimi seyrediyorum ve sıkıldım. KADIN- Bir de benim durumumu...
  5. Yeni Evlenecek Çiftler İçin Dekorasyon Fikirleri

Yeni Evlenecek Çiftler İçin Dekorasyon Fikirleri

Yeni bir ev kurmak zor iştir. Dekorasyon konusunda bir fikri olmayan ve eşya seçmeyi bilmeyen kişiler için bu iş daha zorlu bir hale gelir. Dekorasyonda en farklı tarzları bir araya getirmeyi başaran çiftler arasında yer alıyorsanız yeni evli çiftler için tavsiye edeceğim kurallara göz atmanızda fayda vardır. Yeni evlilerin dekorasyon tercihleri arasında bulunan modern, klasik ya da lüks...

Sayfayı Paylaş