gebe
  1. trakyalı

trakyalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni gebelik

Konu, 'Gebelik' kısmında trakyalı tarafından paylaşıldı.

yeni gebelik Merhaba arkadaşlar dün hamile olduğumu öğrendim kan testi yaptırıp yanımda fazla para olmadığı için doktora gitme şansım olmadı acaba ne zaman doktora gitmeliyim hemşire sonucu verirken bana biraz bekle ay sonunda git şuanda ultrasonda bişi görülmez dedi ne yapmalıyım kararsız kaldım bana kalsa hemen yarın gidicem

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Yeni gebelik
    öncelikle tebrik ederim ALLAH analı babalı büyütsün :)

eminim meleklerim sizi bu konuda aydınlatacaktır :)

3. eros

eros Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

öncelikle tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla. bende bu sitede yeni bir üyeyim.

ben ilk hamile kaldığımda 5 haftalıktı dr gittim fakat henüz erken olduğunu söyledi
    8 haftalıkken tekrar kontrole çağırmıştı.

4. trakyalı

trakyalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende dün randevu aldım bugün 17:30 da gidicem kafamda oluşan soru işaretlerinde kurtulurum en azından gece uyku girmeyecek gözüme

Yeni gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik???

gebelik???

mrb arkadaşlar uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum aranıza katılmak bugüne kısmetmiş,benim sorum şu:6 aydır korunmuyoruz polıkıstık overim var korunmayalı adetim düzensizleşti ve bu durum beni her ay yanıltıyor her ay hamile gibi hissediyorum en son adetimi 5 gün gecikme sabah(yerleşme kanaması)akşam normal adet gibi yaşadım doktora gittim 2 gün önce hormonlara bakıldı herşey normal dedi...
  2. gebelik

gebelik

kızlar ben aranıza şimdi katıldım bayağıdır okuyp takip ediyordum kısmet bu güneymiş ben gectiğimiz pazartesi hamile olduğumu öğrendim degerlerin iii olduğunu söyledi doktorum ama bugun belim çok ağrıyor aslında ağrıdan çok kasılma var korkuyorum sizce normalmiiiiiii
  3. gebelik

gebelik

Bunları bir blogta okudum sizinle paylaşmak istedim :) Hamilelikte kaşıntı Gebelik dönemi boyunca vücutta görülen yaygın kaşıntının en önemli nedenlerinden biri gebelik kaşıntısıdır. Bu yakınmayaklaşık olarak her 700 anne adayından birinde genellikle gebeliğin son haftalarında görülür. Yakınmaların nedeni artan gebelik hormonların etkisiyle safra kanallarındaki akımın yavaşlaması ve böylece...
  4. Gebelik Şekeri Hakkında Yeni Bilgiler

Gebelik Şekeri Hakkında Yeni Bilgiler

gebelik şekeri gebelik şekeri nedir Sevgili melekler, teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bilimadamları da her geçen gün insanlığa yepyeni keşifleriyle hizmet veriyor, bilgilendirmelerde bulunuyorlar. İşte bu konulardan biri de gebelik şekeri. Japonya'da geliştirilen bir buluşla kadınların gebe kalınca gebelik şekerine yakalanma durumları çok önceden tespit edilebiliyor. Gebelik...
  5. Gebelik

Gebelik

Kızlar ben adetimden 3 gün önce beta yaptırdım 1.20 cıktı ama vajina muaynede karnımda bir sıvı gördüğünü söledi doktor ama test negatif testi erkenmi yaptırdım bilmiyorum doktor adetin gelince gel demedi sıvının tam ne oldugunu konusunda netleştirmedi beni adetimde suan 3 gün gecikme var gebelik varmı yokmu diye tekrar kan testi yaptırsammı acaba bilmiyorum

Sayfayı Paylaş