gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yeni İphone'nun Bazı Özellikleri varmış neler onlar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni İphone'nun Bazı Özellikleri varmış duyduğum kadarıyla peki o özellikleri nelerdir bu konuda işte bişey duymadım bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni İphone'nun Bazı Özellikleri varmış neler onlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeytanın kuranda geçen bazı özellikleri...

şeytanın kuranda geçen bazı özellikleri...

şeytanın çocuklarının isimleri kuranda geçen şeytan isimleri şeytanın şeytan ve anlamları ve anlamları Sinsi ve Yalancıdır (İbrahim Suresi, 22) Azgın ve Kaypaktır (Hac Suresi, 3) Gücü Yalnızca Çağırmaya Yeter (İbrahim Suresi, 22) İyilikten ve Hayırdan Yana Hiçbir Yönü Yoktur (Nisa Suresi, 117) İnsanlar Üzerindeki Etkisi Pisliktir (Enfal Suresi, 11) İnsanların Şükretmelerini...
  2. Tinnitusun maskelenmesiyle ilgili bilinen bazı özellikler nelerdir?

Tinnitusun maskelenmesiyle ilgili bilinen bazı özellikler nelerdir?

Cevap 45: Biri maskeleyen diğeri maskelenen olmak üzere özellikleri bilinen iki gerçek ses normal bir kulağa verildiğinde kişinin neler duyabileceğini tam olarak kestirebiliyoruz. Oysa maskelenen sesin yerini tinnitus aldığında hiçbir şey önceden kestirilememektedir. Bunun nedenlerini bilindiği kadarıyla sıralayalım: a. Tinnituslu kulağın maskeleyen sesi nasıl algıladığı, işitmede yüksek...
  3. sevginin sadece sözünü edenlerle,onu yaşayanlar arasında ne fark vardır...

sevginin sadece sözünü edenlerle,onu yaşayanlar arasında ne fark vardır...

SEVGİNİN SADECE SÖZÜNÜ EDENLERLE, ONU YAŞAYANLAR ARASINDA NE FARK VARDIR Sormuşlar ermişlerden birine; "Sevginin sadece sözünü edenlerle, onu yasayanlar arasında ne fark vardır?" "Bakın göstereyim" demiş ermiş. Önce sevgiyi dilden gönüle indirememiş olanları çağırarak onlara bir sofra hazırlamış. Hepsi oturmuşlar yerlerine. Derken tabaklar icinde sıcak çorbalar gelmiş...
  4. "Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

"Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

Merhaba arkadaşlar. Mesela bir şeyi devamlı düşünuyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz bir süre sonra o başınıza geliyor. Bunu yaşayanınız var mı öğrenmek istiyorum. Ben eski sevgilimle yaşarken devamlı ayrılacaz korkusu yaşardım ayrılık şarkıları dinlerdim ve bir muddet sonra ayrıldım. Universitede okurken "trafik kazası geçirdim biri ne hısseder gözu kapalı nasıl gezer" diye düşünmüştüm...
  5. Salı Günü Doğanların Özellikleri varmış peki neler

Salı Günü Doğanların Özellikleri varmış peki neler

Duyduğum kadarıyla Salı Günü Doğanların Özellikleri varmış böyle şey olur mu demeyin bende dedim ama varmış peki Salı Günü Doğanların Özellikleri nelermiş işte onu bilmiyorum bilen varsa yazsın

Sayfayı Paylaş