gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebookun yeni arama özelliği nasıl birşey ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebookta 15 ocak tarihi itibariyle yeni bir arama özelliği başlamış.Nasıl bir şey bu uygulama, özellikleri neler ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sosyal paylaşım sitesi Facebook'a, graph search (grafik arama) adı verilen yeni bir arama özelliğinin getirildiği bildirildi.Facebook kullanıcıları, eski arama özelliğinde sadece genel arama yapabiliyor, arkadaş guruplarındaki kişilerle aynı yerde yaşayıp yaşamadıkları veya ortak ilgi alanlarına sahip olup olmadıkları gibi konularda bilgi sahibi olamıyordu bu yeni özelliğin gizlilik koşulları'na tabi olacağını, yani bir kullanıcı ancak kendisine ait bilgilerin herkes tarafından görülmesine izin verdiği takdirde diğer kullanıcıların bu içeriğe ulaşabileceği vurgulandı..
    Buradan Facebook'un yeni özelliği hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz..

facebookun yeni arama özelliği nasıl birşey ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl birşey?

Nasıl birşey?

Bir kelime söyleyeceğiz, tek bir kelime olacak bu... Alltaki de o özelliğe uygun bir kelime bulup devam edecek. Mesela Üstteki - Soğuk birşey.. Alttaki - Kar. Uzun birşey.. gibi... Başlıyorum: Sulu birşey
  2. Allahım nasıl birşey bu

Allahım nasıl birşey bu

am nasıl birşey ŞU AN ÖYLE Bİ HALDEYİM Kİ KIZLAR SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİMM BUGÜNLE TAM 45 GÜN OLDU ONDAN AYRI GERÇİ ASKERE GİTTİ 245 GÜN BEKLEDİM AMA O ZAMAN BERABERDİK CANIM BU KADAR ÇOOOK YANMIYODU:cry: ŞU AN AYRIYIZ 45 GÜN OLDU AİLESİ İSTEMİYO DİYE BENDEN VAZGEÇTİ :cry:AMA AZ ÖNCE ARADI KONUŞTUKK ALLAHIMM NASIL BİRŞEY BU BİRDEN GÜÇ GELDİ BANA SANKİ YAŞADIĞIMI ANLADIMM KENDİMİ KANDIRIYORUMM...
  3. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  4. Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği hakkında bilgiler sizin için melekler

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği hakkında bilgiler sizin için melekler

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği Bing Yeni Facebook Özelliği Dün ki bir yazımızda sizlere Hotmail tarih oluyor ve onun yerine Outlook geliyor demiştik. Bu gün de henüz Google de olmayan özelliklere sahip olan Microsoft'un arama motoru Bing hakkında merak edilen bilgilere değiniyor ve Bing Yeni Facebook Özelliği hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Microsoft'un arama motoru Bing,...
  5. Facebook Messenger'a yeni özellik gelecek

Facebook Messenger'a yeni özellik gelecek

Bu özellikle birlikte Facebook Messenger’ın daha aktif kullanılması planlanıyor. İnternet piyasasına düştüğü ilk günden bu yana hız kesmeden büyüyen Facebook, farklı özellikleri bünyesine katmaya devam ediyor. Çalışmaların meyvesi olarak kullanıcıların daha özgür bir platforma takılmasını isteyen sosyal ağ devi, yaklaşık 50 uygulamayı (GIF animasyonu, video, ses gönderme gibi) Messenger’ın...

Sayfayı Paylaş