gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Türkü - Destina

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dün gece sen uyurken İsmini fısıldadım Ve hayvanların korkunç
    Öykülerini anlattım

Dün gece sen uyurken
    Çiçeklere su verdim
    Ve insanların korkunç
    Öykülerini anlattım onlara

Dün gece sen uyurken
    Yüreğim bir yıldız gibi bağlandı sana
    İşte bu yüzden sırf bu yüzden
    Yeni bir isim verdim sana Destina

Sen öyle umarsız uyusanda bir köşede
    İşte bu yüzden sırf bu yüzden işte
    Yaşamdan çok ölüme yakın olduğun için
    Seni bu denli yıktıkları için
    Yaşamımın gizini vereceğim sana Destina

Yeni Türkü - Destina konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü-

Yeni Türkü-

DERYA KÖROĞLU (Vokal, Gitar) ERKİN HADİMOĞLU (Klavyeli Çalgılar, Fender Rhodes) 1972 İstanbul doğumlu .1981 yılında İstanbul Devlet Konservatuarı Keman bölümünde müzik hayatına başladı. Mete Yesügey,Ernst Patkolo’dan keman; Mine Mucur ve Duygu Önal’dan Armoni ve Kompozisyon dersleri aldı.Gençlik orkestralarıyla yurtiçi ve dışında konsermaister ve solist olarak bir çok konser verdi. 1991...
  2. Yeni Türkü - Eski Dostlar

Yeni Türkü - Eski Dostlar

eski dostlar nota İki kişi iki kıyıda karşılıklı Bakışları gölgeli ince bir hüzünle Aynı rakıyla dumanlı dillerinde aynı şarkı Kim inanır ki düşman olduklarına Memleket aşkının ne dili var ne dini Doğmaya gör o anda yakar yüreğini Komşu olmak bundan böyle yazılmışken alnımıza Gel de ağlama şu düşman halimize Doğduğum ev eski dostlar bizim mahalle Boğaziçi düşlerimi süslüyor hala Şu...
  3. Yeni Türkü - Eski Aşklar

Yeni Türkü - Eski Aşklar

eski aşklar sayıklanmaktan yenileri telaştan yorgun yeni türkü eski aşklar sayıklanmaktan aşk türküleri son moda türküler Eski aşklar sayıklanmaktan Yenileri telaştan yorgun Bir düşmüş gördüğüm Gözlerim açık Suya inmiş yıldızlar Sanki o an kimbilir ne zaman önce Yaşanmış gibi Bir kez daha savdim Bir kez daha seni __________________
  4. Yeni Türkü - Dolunay

Yeni Türkü - Dolunay

Ay dolunay dalgın gecede Ay büyüyor tam yüreğimde Suskunum ben söyleyemem Ay ben ay neden Ay dolunay sessiz gecede Ay bir anda düş yüreğime Yanayım ben söz büyürken Ay ben ay sana Bırak ateşte Sözler çoğalsın Ateşten sözler Yaksın dolunayda Ateşten sözler Ayaklanırsa Akıntıya karşı Koşar mı dolunayda Ateş dilinde
  5. Yeni Türkü - Açelya

Yeni Türkü - Açelya

pembe yesil guzelim acelya yakisir o baska yarinlara ciceklenir cosar isik suyla kirilgandir koyu karanlikta acelyalar hep hatirlatir seni bana sabahleyin alacakaranlik uyan artik dogan gune karsi oksayinca yuzunu usulca genclik resmin dusmustu aklima o sabah bir den olumu gormustum yuzunde kisacik omrun iste bir soluk gibi geldi gecti acelyan gibi hoyrat bir iklimdeydin yesertmedi butun...

Sayfayı Paylaş