gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Türkü - Telli Turna Şarkısının Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Telli Telli Telli Şu Telli Turna Notalar Telli Telli Telli Şu Telli Turna Şarkı Notaları

Olmasa Mektubun şarkıları gibi Telli Turna şarkılarıyla da bir dönem fırtına gibi esen Yeni Türkü grubundan, Telli Telli Telli Şu Telli Turna Şarkı Notaları bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.. :)

Yeni Türkü - Telli Turna Şarkısının Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü-

Yeni Türkü-

DERYA KÖROĞLU (Vokal, Gitar) ERKİN HADİMOĞLU (Klavyeli Çalgılar, Fender Rhodes) 1972 İstanbul doğumlu .1981 yılında İstanbul Devlet Konservatuarı Keman bölümünde müzik hayatına başladı. Mete Yesügey,Ernst Patkolo’dan keman; Mine Mucur ve Duygu Önal’dan Armoni ve Kompozisyon dersleri aldı.Gençlik orkestralarıyla yurtiçi ve dışında konsermaister ve solist olarak bir çok konser verdi. 1991...
  2. Çanakkale Türküsünün Notaları Melodika ( Resimli )

Çanakkale Türküsünün Notaları Melodika ( Resimli )

çanakkale türküsü notaları Çanakkale içindeeeeee aynalı çarşııııııı, ana ben gidiii yoooom düşmana kar şıııı. Nasıl hatırladınız mı bu parçayı meleklerim ? Tabiki hatırladınız. Dillere plesenk çünkü. İçinde destanın anlatıldığı savaşın anlatıldığı acıklı bir parça. Şimdi bu parçanın notalarını paylaşacağım sizlere. İşte karşınızda Çanakkale Türküsünün Melodika Notaları do re re re do si do...
  3. Çanakkale türküsünün melodika notaları

Çanakkale türküsünün melodika notaları

Arkadaşlarım bana Çanakkale Türküsü'nün melodika şeklinde totaları lazım veren olursa süper olacak. Teşekkür ediyorum. Hayırlı ramazanlar diliyorum.
  4. Çanakkale Türküsünün Melodika Notaları Burada

Çanakkale Türküsünün Melodika Notaları Burada

çanakkale türküsü melodika notaları çanakkale türküsü Dillere destan Çanakkale türkümüzün melodika notaları aşağıda ki gibi melekler :) do re re re do si do la sol la la si do la la sol sol la la la la sol sol la sol fa mi fa mi fa sol la sol fa mi re do mi fa sol la fa mi re mi re
  5. Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkı Notaları Artık Sevmeyeceğim Notası Türk Sanat Müziğimizin önemli eserlerinden, klasikleşmiş parçalarından biri olan Artık Sevmeyeceğim şarkısının notalarını müziksever meleklerimiz için paylaşıyoruz :) la si do si la sol la_la si do re mi fa re_mi fa sol fa mi re do_re mi fa mi re do si_la si do si la sol la_la la la la_la fa sol l_la la la la_la fa sol

Sayfayı Paylaş