gebe
  1. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0

Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Konu, 'Gebelik' kısmında elçin&su tarafından paylaşıldı.

MERHABA ARKADAŞLAR KOCAMAN BİR SENEYİ GERİDE BIRAKTIK BENİM BU SENEDEN TEK DİLEĞİM HAYIRLI SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR BEBEK ....BAKALIM NE ZAMAN GELECEK? HEPİNİZİ SEVGİYLE SELAMLIYORUM VE YENİ YILDA BURADA BULUŞMAK DİLEĞİYLE:asigim:

hamile.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ağustos 2016
  2. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    şu reglim bitsin bu ay bi de ovülasyon testi deniycem bu ay geç yumurtladım ben sanırım o yüzden günü tutturamadım önce ben günü tutturayım ki bebişimde bana tutunsun:asigim:

sheker_shey ve YAZYAMURU bunu beğendi.
  3. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah hamişsindir ovülasyon testini ne marka alıcan

sheker_shey bunu beğendi.
  4. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım rabbim gönlüne göre versin canım:leylek

sheker_shey ve YAZYAMURU bunu beğendi.
  5. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    mrb arkadaşlar elçinsu topiğin de hayırlı olsun canım yalnız bırakmayız seni. bebiş konusunda da üzme kendini Allah hakkımızda hayırlısını versin umarım doğru zamanda gelir bu yıl inş bebeklerimize kavuşuruz. sanırım ben de hasta olucam az önce pembelik vardı ama ilk kez bu kadar gecikti. ne diyim artık bekleyip görücez olmasa da denemelere devam. öpüyorum herkesi...

6. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    bu yıl inşallah hepimize hayırlı olur.yeni yıl hediyelerimiz inşallah bebişlerimiz olur...benim bu ayda olmadı. artık ocak ayına saklıyorum umutlarımı:(

emral, nadliv, sheker_shey ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    canım meleklerim yeni yılda rabbim her şeyi gönlümüze göre versin tunacım hepimiz hakkında hayırlı olsun bu arada burası hepimizin topiği:) yeni yılda burada nice nice bebiş haberlerini duyarız inşallah:):dilektut:

deniz-07, G.ÜLSE, nadliv ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  8. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    dileklerin ne kadar güzel ve sana katılıyorum ocak ayında yine hep birlikte bekleriz bebişlerimizi:)

9. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    slm güzel meleklerim incir ya da soğan kürünü deneyen var mı aranızda işe yarıyor mu?

10. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ne işe yarıyorki bu kür.yararlı bişeyse hemen yapalım:)

11. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    inşallah hayatım senden bari güzel bi haber alalım..şöyle içimiz açılsın umutlarımız canlansın...

bu arada tunadan ses yok ne oldu acaba.ben ondanda hala umutluyum.belki gelen yerleşme kanamasıdır bellimi olur..

12. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah senden ve tunadan güzel haberler alırız duacıyım herkese öptüm kocaman

Son düzenleme: 25 Aralık 2010
  13. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    birazdan kürlerle ilgili bilgileri yazıcam melekler:)

14. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    soğan kürü

Pcos- miyom- erken menopoz için kuru beyaz soğan suyu kürü1 orta boy kuru beyaz soğanı dış kabuğunu soyarak dörde bölün. Burada en önemli hadise kırmızı ve mor soğan veya dış kabukları beyaz italyan soğanı kullanılmaz.
    Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika üstü kapalı olarak kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce bir bardak suyunu için.(soğan yenmeyecek sadece suyu içilecek)
    Soğan suyu kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.
    Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.
    Uyarı: İbrahim Saraçoğlu Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalıdır.
    İbrahim Saraçoğlu Soğan suyu kürü adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

15. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    incir kürü

Yumurta çatlamasına yardımcı ve kolay hamile kalma kürüProf. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü ile kolay hamilelik formülü:
    Kuru İncir Kürü Nasıl Yapılır?
    Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,
    2×21U+7A
    U= 21 gün uygulanır
    A= 7 gün ara verilir
    şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek sahibi olmak isteyenlere gerekli tavsiyeler!!!

bebek sahibi olmak isteyenlere gerekli tavsiyeler!!!

çocuk sahibi olmak için dua yumurtlamaya yardımcı bitkiler bebek isteyenler için dua bebek sahibi olmak cocuk icin dualar Eşinizle karar verdiniz ve bir çocuğunuz olsun istiyorsunuz.Peki sağlıklı bir biçimde hamile kalabilmek için önemli bir takım hususları bilmeniz gerekmiyor mu? İşte sağlıklı bir biçimde hamile kalabilmeniz için önemli tavsiyeler: Kadının hamile kalmak için en verimli...
  2. 2010'da bebek sahibi olmak isteyenler

2010'da bebek sahibi olmak isteyenler

bebek isteyenler için dua bebek isteyenlerin duası resimleri sahibi olmak isteyenler Valla ilk talep benden. oluncada buraya yazarım.. Anne baba adayı hazır. Kız olursa Çağıl , erkek olursa çağrıbey koyacağım adını...
  3. bebek sahibi olmak istiyorum

bebek sahibi olmak istiyorum

merhaba bende bebek sahibi olmak istiyorum 2 aydır şuan regl dönemimdeyim kanamam var ama sırtımda ve kasıklarımda sancıda var hiç böyle olmazdı.çok merak ediyorum yardımmmmm
  4. Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenler Lütfen Okusunlar....

Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenler Lütfen Okusunlar....

Dolgun Kirpikler için Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak Kirpiklerinizin seyrek olduğunu düşünüyorsanız, küçük hilelerle kirpiklerinizin daha gür görünmesini sağlayabilirsiniz.İşte birkaç öneri ile kirpikleriniz olduğundan 2 kat daha yoğunlaşsın ve dolgun gösterişli bir görünüme bürünsün istemez misiniz?Peki kirpiklerinizin dolgun görünürken aynı zamanda uzun ve gür de görünmesini ister...
  5. 2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

melekler hadi bakalım yeni yıla hazırlanalım...yeni melekler gelsin dünyaya...cennet koklayalım biz de...

Sayfayı Paylaş