Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar merhabalar ve hepinize hayırlı cumalar.
çitos hoşgeldin canım özledik valla nasılsın bakalım?
gülparem naber tatlım çalışmalara başladın mı?
orjim nikahınız hayırlı olsun canım. az kaldı inşallah gelmiştir bebişin de tam olur herşey tatlım.

hahahashekerr şimdi kimbilir hangii kılığa girmişş şov yapıyodurrhahaha

he hee ne cılvelıdır o bılmessınız sız :D

artııkkk bebişi düşünmüyom tatlımm severek çalışıyommhahaha

orjii buralardaydııı sincikk onunn kocasıı gelmiştir die çıkmiştirr oda simdii kocasına sarılıpp uyuyodurr yada evde kovalamaca oynuyolardır hahaha

kızlar bısı vercem yapabılrısnız 20 dakkınızı bıle almaz
INNE RABBEKE HÜVEL HALLAKUL ALIM 3 AY BOYUNCA 1267 KERE ILISKIYE GIRMEDEN ONCE OKUNACAK

benım ust komsu hormlamaya basladı
anam sizler varya gülme krizine girdim okurken bune yaaa hepimiz hakkında fikir yürütmüşsünüz anam ben şovdan ovdan anlamam gerci dememişsiniz ama ben anlamm vallahi yapmamda hahaha sheker ablam duy duy bunlar ne konuşuyorlar anam sizler bitanesiniz yaa neşemizsiniz :kiss:

teşekkürler arkadaşlar hepinize inşallah hayırlısıyla herkezin hepinizin olur bebeği
yagmurum test yap bitanem ne olur kan testi yap cıkar hem kendin stres yapmazsın hemde bizler burda 4 gözle beklioz

amannn saman nezlesi olmuşum habire hapşuruyorummm :))))))
kızlar yazdıklarınızı okudum herkesişn canı çiğköfte çekmiş dün bende kocama tutturdum çiğköfte die ama iyi yapan bi yer bulmak gerek dedi alamadık daha bugün yicem inşallah...
demekki çiğköfte bu aralar rövaşta hahaha
evet ya bende akşam eşime dedim çig köfte getir 3 gündür canım tvde ne görse cekiyor vallahii

allh isteyen herkese evlat sevgisini tattırır inş allh hayrlı evlatlar versin
sagull canım arkadaşım allah razı olsun rabbim gönlünde ne varsa versinn

Canım benim allah analı babalı büyütsün, çok geçmişler olsun, inşallah bundan sonra sağlıklı uzunnnnnnnnnn ömürler versin rabbim, seni ve meleğini çok öpüyorum, bana kızma canım ama unuttum ben bebeğin kızmı erkekmi olduğu ve ne isim koydunuz :((

ilgliz ablacım benimmmmmmmmmmmmm cok sevindim allah ananı babanı büyütsün beebgini kokla inşallah ablam gegecek bunlar rabbim size şifa versin ablacım benim senide bebegimizide öptük kocaman :kiss:

kızlar merhabalar ve hepinize hayırlı cumalar.
çitos hoşgeldin canım özledik valla nasılsın bakalım?
gülparem naber tatlım çalışmalara başladın mı?
orjim nikahınız hayırlı olsun canım. az kaldı inşallah gelmiştir bebişin de tam olur herşey tatlım.
sagul ablaccım vallahi ümitl, degili tamm cok takıyom ama kendime diorum bu ayda gelmicek melegin gelmicek bu ay umutlu degilim kendimden

Merhaba kızlar :kiss: bende sizleri özledim..Annemler burdaydı ya bebek beni yordu Allahım onu bize bağışlasın ümmeti muhammedin de..Yerleri çok görünüyor annemden yeğenimden ayrılmak gerçekten zor oldu çok ağladım arkalarından :/ Rabbim yine bana kavuştursun inşallah..

Yeni hamişlerimizi tebrik ediyorum.Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.Yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmiş topik uğurlu gelir inşallah.Kızlar ben bu ay programlı bir şey yapmiycam geçen ay bayağı stresli geçti biliyosunuz.Bu ay kafamı dinliycem valla..Eşim geldi çıkıyom kızlar görüşürüz yine Allaha emanetsiniz çok öpüyorum sizi:kiss:

Merhaba kızlar :kiss: bende sizleri özledim..Annemler burdaydı ya bebek beni yordu Allahım onu bize bağışlasın ümmeti muhammedin de..Yerleri çok görünüyor annemden yeğenimden ayrılmak gerçekten zor oldu çok ağladım arkalarından :/ Rabbim yine bana kavuştursun inşallah..

Yeni hamişlerimizi tebrik ediyorum.Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.Yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmiş topik uğurlu gelir inşallah.Kızlar ben bu ay programlı bir şey yapmiycam geçen ay bayağı stresli geçti biliyosunuz.Bu ay kafamı dinliycem valla..Eşim geldi çıkıyom kızlar görüşürüz yine Allaha emanetsiniz çok öpüyorum sizi:kiss:
üzülme ablacım benim takma zaten bu ay ablam benim h.g seni baya özlemiştik cok mutlu olduk seni tekrardan amızda görmekten inşallah takmadıgın ay gelir meleginn:kiss:

eveeett geldik mayıs ayına:) ohhh gelsin hamişler:) maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı:) bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi :nazar: son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi :nazar:
7.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
9.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.tatu...............mart hamişi :nazar:
13.mavikedi..............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt. Tebrikler:)
14.geliyobebiş..........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisanTebrikler:)

15.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
-fatma mutlu.............6 mayıs ??? Elazığ 21 15 no hamiş adayı:)

-şimall...............6-10 mayıs ??? Kütahya 26 Ev hanımı

-dilara1.................7 mayıs ??? Mardin (Almanyadan)

-elif_ecrin...................11 mayıs ???

-elçin&su.................12 mayıs ???

-bembeyaz...............13 mayıs ??? Konya 26 Memur

-berna24..................15 mayıs
-orjinal-catlaq............15 mayıs İstanbul
-gullu_23...................17 mayıs
-ayşegül................19 mayıs
-unıca...................19 mayıs
-mini garaböcük............20 mayıs Gurbetçi Eskişehirli 26
-denizzzz..........20 mayıs Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-uyuzmuyum_neyim.....................20 mayıs 28
-geveze.....................22 mayıs
-lalezar...................22-24 mayıs Balıkesir 39 Memur
-yaseminnnnnnn........24 mayıs Kütahya 22 Ev hanımı
-defne defne................30 mayıs Satış danışmanı
-burçemm.................31 mayıs Tekirdağ
-çitos....................1 haziran Yozgat
-sinemtugra.................2 haziran
-baharrrımmm..............3 haziran Ardahan Güzellik uzmanı
-melodi_cn................6 haziran İstanbul 25 Ev hanımı
-haziran13.............? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem...............? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş..........8 haziran 20
-yesi......................? 25
-aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire

-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-best_dream............11 haziran

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
sheker_shey...............? Konya
sevde7...................?
geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
sea34........................? İstanbul
koza...................? Antalya 33

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.

: önemli not:
birgün bizlerde bu listeye girecez ve bu listedeki herkez hamiş kalacak inşallah :çapkın::çapkın::çapkın: birgün hepimizin melegi olacak yeterki ümidimizi kaybetmeyelim bebisim

Geri