Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhaba canlar,
yazıklarınızı okudum ama fırsat bulup yazamadım bugün:) Malum bu dönem de çalışma fılan yok regl bitsin diye bekliyoruz. yeni ayda yeni umutlarla başlayacagız hayırlısıyla. Benim bu ay çok fazla reglım hiç bu kadar çok gelmemişti.
Kızlar bu ay bol bol çalışalım ki nisanda çiçekler açarken biz de meyvemizi verelim hayırlısıyla:)

hoşbulduk beklenenbebiş gerçektende burda kendimi hiç yanlız hissetmiorm teselli olyorm inş nisanın 8i gibi hamileyim kızlarr derim size yumurtlama günümü iii değerlendirmem lazım biz çalışmalara başlıorz valla Allah herkese kolaylıklar versin banada

selam bayanlar hepinize günaydın herkez havalardan falan bahsetmiş bende bahsedem biraz dedim :)) ben muğla fethiyede yaşıyorum burda kar falan yağmaz ve hava o kdar güzel ki bugün içimi huzur kapladı mutluluk kapladı yaz heyacanı başladı sanki hepinizi beklerim fethiyeye :)) hep hamilelikten bahsediyoz konuyu farklılaştıram biraz da dağılalım dedim üff saçmalamaya başladım galiba :)))))))))))

canım ben geçen yıl tatile gelmiştim fetiyeye ölü denize orda hatırlayamıyorum şuan ismini ama otelde kalmıştık 1 hatfa boyunca çok eğlenmiştim çokta beğenmiştim ama ben biraz üzüldüm fetiyede hep yabancılar vardı türk nerdeyse çok azdı bizler türkleriz ya fazlada ilgilenen olmadı bizle açıkçası çok yabancılaşmış heryerde disko bar hiç hoşlanmamıştım o durumuna iice gevur bir memleket olmaya başlamış gibiydi çok üzüldüm ama işte bizim insanlığımız böle olmasına göz yumuyoruz hayırlısı.....

günaydın tatlı melekler bir şey sorcam size fikrinize çok ihtiyacım var::: adet başlangıcını pembemsi yada kahverengi akıntı gelen gün mü yoksa kanamanın olduğu gün mü olarak alacağız? benim mesela ayın 25inde pempemsi akıntı geldi sonraki gün bişey yoktu sonraki gün yani 27 sinde kanama başladı hangi gün benim adetin birinci günü?

canım benimde oluyo bazen öle ama kanamanın başladığı günü adet günün kabul et olurmuş öle doktoruma ben danışmıştım bu konuyu sıvı olanların daha önceden akması diye sölemişti yani kanamanın olduğu günü kabul et canım

Canım sana birşey soracam hemen atladım konuya kusura bakma. Senin Meslekle İlgili Olunca Konu. Benim Kızım 10.10.2006 doğumlu bu yıl anaokuluna başlaması gerekiyormu. Yoksa daha vakti varmı. Burada, arkadaşlarla tartıştık yok gidecek yok gitmeyecek diye. Ay ben küçük kuzumu nasıl gönderirim Okula. ;(İnşallah bu yıl değil diğer yıl başlayacak dersin...);

ah canım benim inş allah gönlünüze göre bir öğretmen verir çünkü okul öncesi çocukları öğretmenlerini örnek alıyolar kendimi övmek gibi olmayayım ama canım ben bu işten ii anlıyorum ve severek yapıyorum çok bağlıyım ben çocuklarıma velilerimede aynı şekilde saygı duyuyorum onlarda bana tabiki.... hadi seni sevindireyim canım benim 36-72 aylık çocuklar anaokulu ve kreşe gidiyorlar ama anasınıfına canım 72 aylığını doldurmuş çocuklar alınıyor :D yani yırttınız hadi bu yıl daha 60 aylık kızın endişelenme 72 aylık olunca yani seneye :D anasınıfına başlaması gerekir. okul öncesi şart ama sakın göndermeyeyim deme çok şey öğrenceğinden eminim. öpüyorum kısını ve seni:D

inş kıslar inş hepbirlikte güzel haberler verelim ne olur artık çıksın mart hamişi :D kimbilir kime vurucak mart piyangosu ben kendimden ümütli değilim bu ay ilaç kullanıyorum çünkü ama doktorunda dediği gibi inş nisanda hamiş haberini veririm sizee inş hepbirlkite mutlu haberler alırız bebeklerimzden inş gelmiş olurlar da annelerini mutlu ederler...

Geri