Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

CANIMMMMMMM :) tebrik ederim yaaa çok sevindim harikasın böyle güzel haberler aldıkca çok mutlu oluyorum :) vayy beee baharın bereketi olsa gerek süper gidiyoruz liste hamişliğe dönmeye başladı evet melekler hızla hamiş sayısı yükseliyor sırası gelen hamiş kalıyor :) inşallah kısa sürede tüm liste hamişşşşşş diye yazılır dualarım sizlerle :) elçinim allahım tamamına erdirsin canım eğer nisansan bize çok yakınsın hadi öğren bakalım haftasını falan :)

çooook teşekkür ederim canım benim herkesin hamişliğinin sağlıkla geçmesi dileğiyle rabbim hepimizin kucağına almayı nasip etsin

günaydın canlar biraz yazılanlara göz atayım dedim anladığım kadarıyla pek bir değişiklik yok :) biz bebişimle iyiyiz yavaş yavaş yaz temizliğine başladık 3 gün sonra asker abimiz gelcek onun heyecanı var oluşumu çok özledim bide sulu gözlü oldumki aklıma geldikce ağlıyorum :) oğlum birsürü yemek siparişi verdi ama benim mutfağa girecek durumum yok sağolsun kayınvalidem yapıp getiriyor küçük oğlumda pilavı makarnayı yapıyor idare edip gidiyoruz allaha şükür :) bir ay daha sürer herhalde sonra normale gireriz inşallah :) sizler nasılsınız hamişler benim gibi olan varmı bide esini bayağıdır görmüyorum haberi olan varmı hepinizi çok öpüyorum :)
ah canım hadi az kalmış oğluşunun gelmesine Allah kavuştursun:) ne güzel sana yardım eden bir kayınvaliden var benimki benden hizmet bekler valla. sen gene de çok yorulma. esini ben de merak ediyorum yok uzun zamndır.

tunacım 18 inde hayırlı haberle gelmeni diliyorum zaten öylede hissediyorum :) inşallah bu sefer kalp atışını görürsün bazen göstermeyebiliyormuş erken vakitte , aslında ben iki doktora birden gidiyorum biri kayınvalidemin tanıdığı diğeri geçen sene yiğenimin doğumunu gerçekleştiren çok güvendiğim bir doktor yarında kayınvalideminkinin randevusu var iyi oluyor bir hafta arayla bebişimi görmüş oluyorum :) ama esas olan yiğenimin doktoru :) daha önce başka doktora gidiyordu o doktor sürekli alerji ilacı kullandığı için hamileliği sonlandırması gerektiğini söylemişti bizde birde bunu çok met etmişlerdi gidelim dedik doktor ne alaka gayet normal sorun yok dedi ve şimdi güzeller güzeli 8 aylık bir kızı var :) işte bu yüzden olsa gerek inanılmaz güveniyorum doktoruma :) diğerinede kayınvalidem incinmesin pek hevesli onun için gidiyorum yani yarın bebişimi yine görücem :) iki doktor arasında 1 hafta fark var bebiş açısından neyse zaten olabiliyormuş :) canım sende sıkma canını iyi düşün iyi olsun iyi haberini bekliyorum :)
güzelim benim sağolasın inş ben de umuyorum bebeğimi sağlıklı şekilde görmeyi. senin iyiymiş valla 2 doktor ben de mi denesem:)) ne güzel bebeğini sık sık görürsün işte. ben de inş güzel haberler alırım da bebeklerimizi sağsğlim kucaklarımıza alırız..

gelecek ayda pre seed alıp kullanacam kızlar bakalım belkı o vesıle olur rabbım hayırlısnı versın gercı ama ne cıkar bılmem gercekten bende cok olsun ıstıyorum bebegımın ama rabbım mutlaka bı sebebı var yanı bı sebebını beklıyor olması ıcın o da ne zmn ve nedır bılmıyorum acıkcası 2 gun cok guzel bı hafta sonu gecırdım yedık ıcyık eglendık valla aksamlara hatta sabahlara kadar gunum hep bole mutlu olsun ıstıyorum allahım m herkes mutlu olsun :D
canım seni böyle mutlu görmek ne güzel Allah gönlüne göre versin.

Canlarım ben hafta sonu hasta olsum. Rica etsem beim için tarihi değiştirebilirmisiniz. 14 Haziran yeni tarihim. Bu ay 2 gün çalıştık o da zaten yumurtlama günüm değildi. Nasipse bu ay eşim gelecek ya önümüzdeki aylar tam gaz tedaviye çalışmalara başlayacağım. Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dileyerek. Bu ay ki maratonumu kapatıyorum. Hepinizi çok çok çok seviyorum.
tatlım ok değiştirdim bile. eşin gelnce sıkı çalışırsınız inş hemen gelir bebişin:) sana da başarılar:)

selam arkadaşlar nasılsınız ben dün adet oldum demekki yok bişey
canım hayırlısı olsun umarım gelecek ay hamiş kalırsın.

shekerim canım sana da hayırlı yolculuklar güle güle git ve gel:)

çitosum benim Allah sana en kısa zamnda bebeğini nasip eder inş çünkü bunu en çok hakedenlerdensin tatlım.

canım çok teşekkür ederim..... Amin rabbim isteyen herkese nasip etsin...valla arkadaşım çok şaşkınız kaç zamandır deniyoruz zaten olmayacakmış gibi bir hisse kapılınca ve olunca şaşkınız bu ay çok düşünmemeye çalıştım geçenki adetim bittikten sonra 15 gün soğan suyu içtim bu kadar
ne kadar zamandır bekliyorsunuz tatlım .insan bikaç ya geçtikten sonra insan alışıyor.oluruna bırakıyor bu bende pek kasmıyorum bebegim gelecegi zamanı bilir inşallah en yalnız oldugumu hissttiğim an gelir inşallah

canım sen git yine de allah verecekse bebeğin 1 denemeyle de gelir:) iyi yolculuklar...

hoşgeldn aramıza canım Allah gönlüne göre versn

ahh kuzum çok geçmş olsun şimdi hep ağrır oraları umarım ciddi bşy yoktur ağrı kesici krem falan sür dikkat et kendine.

tabiki ekleriz canım hayırlısı olsun inş

canım benim biz de seni seviyoruz seni daha iyi gördm bugün Allahtan umut kesilmez inş gelecek meleğin yakında.

tatlım benim hayırlısı olsun üzülme nolur, herşeyin bir zamnı var bu düzensizlikler bebeğe hazırlık güzelim umarım önümüzdeki aya gelir meleğin.

canımmm hayırlı olsun allah tamamına erdrsin darısı tüm isteyenlere çok sevindim:)

canım sevindim kızının iyileşmesine, sen de dikkat et kendine yoksa bebiş mi geliyor kız?:)) canım iyiyim çok şükür şimdilik bşy yok bakalım heyecanla çarş yı bekliyorum. yok evdeyim tatlım.

kuzum hamis hemsom :) ya bakalim o kücük poposunu gösterecekmi kesesinde daha pirinc kadardir kesin ayyy bende heycanlandim esinde gelecekmi ???

sanmiyorum hamis oldugumu ama adet tarihim daha bu ayin 20.sinde yani bii kac gün var daha test yapmaya ayrica hemen migde bulantisi olmaz sanirim ;) cok yoruldum son zaman belkide o yüzdendir yani hastalanacagim belki...

amin kuzum sag ol ya gercekten haklisin insallah isteyen herkez hamile kalir.
allahim önce en cok bekleyene ver evvela sonra en cok isteyene
sonrada bana :)
yaseminim ben inanıyorum o listede birgün ben hepinizi hamiş diye yazacağım:) dediğin gibi herşeyin bir sırası var hep hayırlısı. inş senin de beklemediğin bir anda gelir meleğin:) inanın kafaya takmayınca rahat olunca geliyor bebekler Allah hepinizin gönlüne göre versin:))

kuzum hamis hemsom :) ya bakalim o kücük poposunu gösterecekmi kesesinde daha pirinc kadardir kesin ayyy bende heycanlandim esinde gelecekmi ???

sanmiyorum hamis oldugumu ama adet tarihim daha bu ayin 20.sinde yani bii kac gün var daha test yapmaya ayrica hemen migde bulantisi olmaz sanirim ;) cok yoruldum son zaman belkide o yüzdendir yani hastalanacagim belki...
canımmm evet şimdi aynen o boyda:) poposunu görürmüyüm bilmem ama şimdilik kalp atışlarını görsem yeter bana:) evet inş eşimle gideceğiz bu kez.

hımm az kalmış ama yaa benim 3 gün önce idrarda çok silik çıkmıştı:) sen adete yorma bulantını herkesn farklı olur inş bebektendir öptüm seni:)

Geri