Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

:):nazar::):nazar::) H A M İ Ş L E R İ M İ Z :):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:
2.sheker_shey...............şubat :nazar:
3.tuvanna....................şubat :nazar:
4.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:
5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
1.pnr79.............................19-20 şubat ???
2.denfi..........................28 şubat ???

3.pirenses......................12 mart
4.geweze.........................13 mart Ankara 22 Üniv. öğrc.
5.aymelek.......................17 mart tekrar aramıza hoşgeldin..:)
6.esinerkan...................belirsiz belki de hiç..
7.mawişimbebekistiyor.....18 mart
8.tunaa........................23 mart Eskişehir 33 Resim öğrt.
9.mavikedi....................24 mart
10.beklenenbebiş............25 mart

11.denizzzz......................25-26 mart
12.lalezar.........................25-30 mart
13.çölmeleği....................26-31 mart Mardin/Midyat 19
14.elçin&su......................27 mart
15.melodi_cn.....................28 mart
16.koza.............................28 mart
17.kraliçearı.....................29 mart
18.gülparem.....................4 nisan
19.xseax...........................5 nisan
20.best_dream..................8 nisan
21.haziran 13....................

2 arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz onlar da lütfen umutlarını kaybetmesin:
bembeyaz.....................
elif_ecrin......................

adet tarihini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

canım gel yine bekleriz arkadaşın hala burdamı yaşıyor merak ettim :))
canım ben Fethiye'ye 7 yıl önce gitmiştim. Orada benim canımın içi çok sevdiğim bir arkadaşım var. Düğününe gelmiştim. Düğün 3 gün sürmüştü. Ay çok güzel çok doğal bir yer bayılıyorum Fethiye'ye. Bu arada Konyada bugün kar yağmıyor ama dün çok güzel yağmıştı. Bende karda yürümesini hiç beceremem. Bugün kocaman kar botlarımı giydim. Öyle topuklu ayakkabılarla havalı havalı yürümeye gelmiyor ki kar. Sonra düşüp karizmayı resetlemek istemem....

Arkadaşlar ben 2002 yılından beri Konyadayım. 17 yaşıma kadar İzmirde yaşadım. Selçuk ünv. İşletme Böl. Mezunuyum. Kamu Kurumunda Memur olarak Çalışıyorum. Yaşım 26

valla akşam iyi sohbet olmuş gerçektende.ne güzel ya biz sadece bebek için girdik bu siteye birbirimizi bulduk,hepimizin derdinden sadece bizim gibi hepimiz anlıyoruz arkadaşlar değilmi.iyiki varsınız iyiki tanıdım sizleri çok mutlu oluyorum inanın sanalda olsa sizlerle yazışmak çok güzel.herkeze hayırlı cumalar .MUĞLA FETHİYE YAŞ: 27 MUHASEBE

günaydın meleklerim bugün nasılsınız??
Gülpare hoşgeldin aramıza burda çok güzel paylaşımların olcak.Bak gördünmü yanlız değilsin.Herkesin kendince bir sorunu bir derdi var.İnş bebeiş haberinide ilk bizlere verceksin.Tuna eşin geldi hadi gözün aydın olsun:)çalışmalara devam yorulmak yok.bembeyaz mavi kedi,haziran,esinerkan,koza,elçinsu,aymelek,prenses kızlar ALLAH bize o duyguyu yaşatacak sabır edelim ne olur:) bakalım mart hamişi kim olcak.güzel haberleri yazın buraya mutlaka.Birde regl hangi gün die sormuşsun elçinsu ben bunu araştırdıgımda kanama goruldugu gun hesaplanır dıo.ama bende hep takıom acaba lekelenme oldugu gunmu dıe

kızlar bu arada mavişbebek istiyor nerde coktandır ben gormuyorum sizden goren duyan oldumu merak ettım kactır aklıma gelıyor
Günaydın melekler canım sağol unutmamışsın beniiii :) benim bu ay bir negatifliğim var yazarak sizlerin keyfini kaçırmak istemedim ama bugün bir bakayım dedim yazıları okurken senin merakını görünce yazayım dedim yeni arkadaşlar var hepiniz hoşgeldiniz bugün doktora gidicem dönünce yazarım hepinizi çok seviyorum öptm. buarada ben istanbul da yaşıyorum izmir doğumluyum 41 yaşımdayım ve gayrımenkul danışmanlığı yapıyordum artık bu sene çalışmıyorum eşim istemediği için :)

Son düzenleme:
arkadaşlar hepinize hayırlı Cumalar, listemizde bilgilerinin yazılmasını isteyen arkadaşlara tşk ediyorum, yenileri tekrar ekleyebilirim. bu arada melodi ve haziran canlarım sizler nerede oturuyorsunuz? ekliyim hemen. herkesi öpüyorum Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin...

Tunacım inşallah bebeğin annesine de nasip getirir, bir an önce kadron da olur atanırsın inşallah. Ne güzel ne kutsal bir mesleğin var. Eskişehiri çok severim ben ayrıca petibörünüze, çiğ böreğinize de bayılırım. Genç kent, üniversiteli.. İnşallah bebeklerimiz olur da bizlerde bir gün onları bir araya bir yerlerde getiririz.:)
canım benim inş sağolasın, bilseydim bu kadar yıl atanamayacağımı önceden kardeş düşünürdük ama vardır herşeyde bir hayır. gel valla beklerim buraya, o dediklerine ben de bayılıyorum:)
:dp178:ya kızlar ilaçlar kilo aldırınca spora falan başladım ama iştahım çoook arttı sıkıntıdan, habire yiyorum, öğütücü gibi oldum:) Ohhh yapıştı üstüme geçen aydan 3 kilo daha. Bakalım bu ay yine iğne olucam, bir üç kilo daha:))) Ben hamile kalcam sonunda da, durun bakalım halim nice olcak:dp178:Beklemek çok sıkıcı:(
canım verirsin kiloları merak etme, ben oğluma hamileyken tam 20 kilo aldım:) şükür hepsini verdim. hayırlısı olsun. bu arada seninle aynı yaştaymışız:)
Günaydın melekler canım sağol unutmamışsın beniiii :) benim bu ay bir negatifliğim var yazarak sizlerin keyfini kaçırmak istemedim ama bugün bir bakayım dedim yazıları okurken senin merakını görünce yazayım dedim yeni arkadaşlar var hepiniz hoşgeldiniz bugün doktora gidicem dönünce yazarım hepinizi çok seviyorum öptm. buarada ben istanbul da yaşıyorum izmir doğumluyum 41 yaşımdayım ve gayrımenkul danışmanlığı yapıyordum artık bu sene çalışmıyorum eşim istemediği için :)
canım nerelerdesin? benim de hep aklımdaydın noldu hayırdır? olur mu öyle şey paylaşsan her zaman yardımcı oluruz, artık özletme kendini yine gel...

Geri