Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kantar nuri filmi vardı ya eski TÜRK filmi falan vardı.Eve önce bi kaç kişi geliyodu sonra tüm sülale hahaha .Adam yatıcak yer bulamıyodu artık en son sandalda yatmştı falan hahaha hahaha çok gülerim hala onu islerken.Sizinki de o hesap olmş bacım.Dayı yenge teyze çoluk çocuk hahaha hahaha eğlenceli olur ama .Bizm akrabalr olmadğı için eşimn mesai arkadaşları ve eşleryile gitces cicim.
he kız ama ben kalabalıgı cok sevıyorum eee gelın olarakda cok sevılıyorum yaa bana cok gelırler sagolsunlar

ALLAH ALLAH kim biliyo bu beğenmelrin ne işe yaradığını hahaha hahaha bilmiyos ama habire beğeniyos ne iş anlamadm valla hahaha hahaha vardır bi hikmeti heralde.Aama öle bişeki beğenilecek beğenilmeycek erşeyi beğeniyos.Ben düşük yaptımı yazmştm onu da beğendiler hahaha hahaha hahaha ayyy çok şaşırmştm hahaha düşük yaptımı da beğendier dye hahaha

hahaha ayy hahaha

he kız ama ben kalabalıgı cok sevıyorum eee gelın olarakda cok sevılıyorum yaa bana cok gelırler sagolsunlar

bende çok severm kalabalığı.Aama her zaman her zaman değil.İnsan azıcık kafa dinlemeli yani.hahaha hahaha bakma benm böle konuştuğuma kıs valla bana gelen giden yok konyada akraba falan yok ya ondan böle konuşuyom hahaha hahaha.Herkesler uzakta yaaa kimsem yok burda benm nye yok yaa yalnz kalıyom sıkılıyom işte oyyyy :cry: :cry: bak hele hemen duygusala bağladm hee bugünlerde bende acaip duygu değişklkleri olyuo hadi hayırlısı

örtmenm ne kadarlık evlisin sen ?? geçen sene düşük yapmşsn hemenmi hamiş oldun??
Kasımda 3 sene olcak canım hemen deil 5 aylık filandık.
Benim eşimde öğretmen, şu anda ilköğretmide müdürlük yapıyor...
Vallaha çok şanslısınız, iyi bir kurumunuz var, meslek olarakda süper, ahh kafam ahhh annemi dinleyip eğitim fakültesini yazaydım şimdiye emeklim gelmişti ... :(((

Ben de vekil öğretmenim şu an inşallah bu sene atanırım. 3 sene oldu artık anne olmak istiyorum gerçekten.:) Arkadaşlarım doğurdu büyüttü bile.:)

Burdayız canım, Limangoyu inceliyorum da ara ara takılıyorum işte hahaha

Geri