Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydın herkese ...dün itibari ile klomene başladım tekrar .klomen değil de şu folik asit mahvetti beni yaa..şişkinlikten gazdan gaz bombası gibi geziyorum etrafta :)) ben bu folik asiti kullanamaycağım galiba yaa..çok sıkıntılı bişey ..bi de ben denemek için bi tane içmiştim ..günde 3 tane içince halim nice olur düşünemiyorum bile :( zaten haptan nefret ediyorum ne olacak bilmiyrum yaaa..lale adet oldun mu bu arada merak ettim ?

Folik asit öyle şeyler yapmaz be canım bende çok kullandım... niye günde 3 tane içiyorsun ki günde 1 içilir benim bildiğim alla alla... İsmi ne Folic Plus mı ?

e test yapsana lale

ok kendi kendime söz verdim, çarşamba gününden önce test yapmıcam :)

evet folic plus ..günde 3 tane dedi doktor bana ...valla prospektüsünde de okudum yan etki olarak şişkinlik yapar diyor zaten ...bende de çok yaptı işte :((

Folbiol diye bir folik asit var var o hiç yapmıyor öyle şeyler, istersen ondan al, yazdırmana da gerek yok 1,5 TL falan eczaneden alabilirsin..

Haaa birde son gittiğim dr bana Bemiks C verdi folic asite gerek yok kullanma bunun içinde hepsi var dedi.. İstersen birde ona bak, o da yazılmıyor ama 5-6 TL cıvarı bişi o da onuda alabilirsin, hem vücuda direnç veriyor..

Haaa birde son gittiğim dr bana Bemiks C verdi folic asite gerek yok kullanma bunun içinde hepsi var dedi.. İstersen birde ona bak, o da yazılmıyor ama 5-6 TL cıvarı bişi o da onuda alabilirsin, hem vücuda direnç veriyor..

hımm bakayım bi ona da ..ama bu folik plus olayı bana ters geldi ..bi de günde 3 tane hap içmeyi ben hayatta aklımda tutamam yaa :))

Geri