Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bencede rahatı iyidir :))) ama maaalesef dışarı çıkmak zorunda zamanı gelince hep iiçimde taşıyamamki onu ayakları ağzımdan çıkar hehehe büyüdükçeee

Canim ins olmaz yaa bence bu cok nadir karsilasilan bir durum diye dusunuyorum. ya bizim dr zaten garanti olsun diye pipisini cekti fotografini verdi kesin diye :D:D:D:D

inş kuşum ya oğlum olacak diye alıştım hep oğlum diyorum bide kızsa çocuğun psikolojisi ne hale gelir hahahah

ayşegülcüm o tereddütü en çok ben yaşıyorum doktor çok iyi göremedi sanırım cinsel organını bize bile gösteremedi ama kız dedi yine başka bi arkadaşada kız demiş erkek çıkmış hayırlısı tabiki ama tekrar doktor kontrolüm 4 hafta sonra bi süpriz yaparsa bize çok şok olurum valla :))))

sorma tatlım ya haftaya gidicez dr bakalım yine oğlan diycekmi rabbim sağlıklı versin bebişlerimizi kucağimıza inş olmayanlarada tez vakitte nasip etsin

ama hurscim ben hiç bebeğimle konuşmuyorum yaniii yapamıyorum gülesim geliyor belkide henüz çok büyümedi diyedir eşim hep konuşuyor neslişahım kızım diye seviyor banada sev diyor sadece karnımı okşuyorum okadar :)) bi çocuk gelişimci olarak kendime kızıyorum ama komik gelio şuan bana nedense :))

sarı hamişim bende öyleydim sonra kendin konuşmaya başlıyosun hurshimin dediği gibi tekmeler kuvvetlendikçe onun varlığını hissetikçe kendini kaptıyo insan ama alemsin benide güldürdün yani

kuşumm ayy hiç gülceğim yoktuu dimi ama ne koşuşabilirsinki:)))sen en iyisi şarkı söylee:)))))

yesicim inş sen söylersin yavruna şarkıları kuzum

zaten öle diom hey kanka naber içerde havalar nasıl diorumm oda bana tekme atıo demekki kolaysa gel sen dur burda demeye getirio hahaha

undefined: undefined »

hahahaha ayyy kıs gül gül öldüm ayyy alemssin yaa hahahaha

Amin canim ins kolay olur. biraz korkum var daha once yasamayinca insan cok merak ediyor nasil olcak cok mu zor olcak diye. :( hergun ruyamda dogumhanedeyim hep onu dusunuyorum simdilerde. artik az kaldi dedigin gibi ama gercekten vakit gecmiyor bana yaaa simdilerde. hazirliklarimda bitti ugrasacak biseyim kalmadi. alisverislerimiz bitti. kiyafetlerini bile coktan yikayip utuledim :)) temizligimi yaptim oyalancak biseyim kalmadi :( vakit gecmiyor...

neyse canim benim cikmam gerekiyor gorusuruz yine opuyorum dikkat et kendine ve kizina :))

ayyyy zaman geçse hiç geçmiyo diymi hamişim helede son aylarda daha yavaş geçiyo allahım kolay doğum nasip etsin bize sağ salim kavuşalım yavrularımıza

inş kuşum ya oğlum olacak diye alıştım hep oğlum diyorum bide kızsa çocuğun psikolojisi ne hale gelir hahahah

sorma tatlım ya haftaya gidicez dr bakalım yine oğlan diycekmi rabbim sağlıklı versin bebişlerimizi kucağimıza inş olmayanlarada tez vakitte nasip etsin

sarı hamişim bende öyleydim sonra kendin konuşmaya başlıyosun hurshimin dediği gibi tekmeler kuvvetlendikçe onun varlığını hissetikçe kendini kaptıyo insan ama alemsin benide güldürdün yani

yesicim inş sen söylersin yavruna şarkıları kuzum

hahahaha ayyy kıs gül gül öldüm ayyy alemssin yaa hahahaha

ayyyy zaman geçse hiç geçmiyo diymi hamişim helede son aylarda daha yavaş geçiyo allahım kolay doğum nasip etsin bize sağ salim kavuşalım yavrularımıza

bende öyle diyorum sen hele tasdiklerinmiş en azından cinsiyeti ben erkenden kızım kızım diyorum bide oğlansa valla feleği şaşar garibimn gerçi annelerin içine doğan doğru çıkar herzaman kız dediysem kız okadar hahaha

tunnaaa hoşgeldin cnmmm nasıl geçti muayene öğrendinizmi cinsiyetiii bebiş nasılmışş cnm herşey yolunda inşallah çok öpüyorumm..

canımm hb sayfaları okuyordum da neyse sizi daha çok meraklandırmayayım sonra cvp yazarım:) çok şükür bebeğim iyiymiş kızlar nasıl büyümüş valla özlemişim kıpır kıpır:) veee doktorum kesin değil ama cinsiyetinin kıza benzediğini söyledi:)) ay inşş sağlıklı olsun da.. haftaya üçlü testim var belki o zaman daha net görür. doktordan böyle güzel haberler almak çok güzell. inş Allah hepinize yaşatır öptümm..

Geri