Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım aklından geçenlerin içinde bende warımdır inşallah...hamişlerin duası kabul olurmuş nolur dua edin bizler için de.topiği okuyorum okudukça da ağlıyorum.ağladıkça da 'Aziz mübarek 3 ayların yüzü suyu hürmetine,şu mübarek cuma günün de kimin ne muradı ne dileği warsa kabul et Yarabbim'diye dua ediyorum.Rabbim sizlere de sağlıcakla kucağınız almayı nasip etsin.bir awazda doğum yapıp dört gözle büyütmeyi nasip etsin yaradanım...nolur hamişler sizlerde bizlere dua edin....

Canım Allah razı olsun. İnşallah Allahım en kısa zamanda senin mucizeni de göndersin...

herkese meraba cumanız mubarek olsun rabbim bütün dileklerinizi kabul buyursun bebiş isteyenler tez vakitte hamile kalsın

tuna ablam sana günaydın nasılsın bebişin nasıl

günaydın meleklerim dün hiç giremedim kontrolüm vardı ve eşim evdeydi ....dün oluşumla buluştuk sonunda maaşallah bayağı büyümüş :) çok tatlı minik eller incecik parmaklar insan çok duygulanıyor allaha şükür herşey yolunda sorun yok bebişim normal bir şekilde büyümeye devam ediyor :) diğer randevom 10 ağustosta 3 lü test istemedi diğer kontrolden iki hafta sonra detaylı bir ultrason taraması daha istiycekmiş bebeğimin tüm detaylarının daha iyi incelenmesi için kıkırdaklara kadar bakılacakmış işte böyle vitaminler demir hapı falan derken şimdide magnezyum eklendi şimdi sadece hareketlerini hissedeceğim günleri bekliyorum ... :) buarada taze hamişlerimizide tebrik ediyorum allahım tamamına erdirsin ,bekleyen meleklerimizde en kısa zamande bu duyguyla tanışsın allahım herkesin gönlüne göre versin hepinizi öpüyorum :)

ayyy maviş ablam çok sevindim herşeyin yolunda olmasına rabbim hamişliiğini sorunsuz geçirmeni nasip etsin hep

kızlar ya 2-3 gündür çok bitkinim herşey batıyor bana neden böle oldum ki ben vücudum hep halsiz sanki bıkkınlık hissi gibi bişii anlayamadım yaniii :(

sarı hamişim hamilelikte böyle bunalımlar oluyo arada geçiyo sonra tekrar çıkıyo bol bol dua et kuzum allaha sığın inan çok rahatlarsın çok öpüyorum seni meleğini

inş.canım atlatırsın biliyomusun teyzesi biim tosuncuk sokakta bindiği atından düştü gıdısı yarıldı dikiş attırdık gıdısını yedim.

oyyy kıyamam ya çok geçmiş olsun sevdem inş çok canı canmıyodur inş geçmişdr

canım aklından geçenlerin içinde bende warımdır inşallah...hamişlerin duası kabul olurmuş nolur dua edin bizler için de.topiği okuyorum okudukça da ağlıyorum.ağladıkça da 'Aziz mübarek 3 ayların yüzü suyu hürmetine,şu mübarek cuma günün de kimin ne muradı ne dileği warsa kabul et Yarabbim'diye dua ediyorum.Rabbim sizlere de sağlıcakla kucağınız almayı nasip etsin.bir awazda doğum yapıp dört gözle büyütmeyi nasip etsin yaradanım...nolur hamişler sizlerde bizlere dua edin....

kuzummmmmmmmmmm canım benim sürekli duamdasın benim inş doğumum normal olursa size dua etmek istiyorum inş mevlam seninde yüzünü güldürücek tatlım hiç merak etme allah razı olsun duaların için inan bitanem inancını yitirdiğin an sende bitiyosun rabbim okadar merhametliki hiç beklemediğin ve en mükemmel zamanda evladını verecek sana sende şaşip kalıcaksın

ağlıyorum ama inan sizlerden gelen bu güzel haberlere ağlıyorum.hamilelikte ay ay neler yaşanıyor öğreniyorum.nasıl güzel bir duyguymuş diyorum.Rabbim bizlerede yaşatır inşallah bu duyguyu.rüyalarımda hep doğum yapıyorum.we bunu gerçekmiş gibi net hatırlıyorum.her ay adet olacağım sabah doğum yapıyorum we göbek bağının kesildiğini görüyorum.tıpkı gerçek gibi.kalktığımda ise kırmı kartı görmüş oluyorum.nasıl bişeydir bilmiyorum.hatta bu ay adetimden 1 hafta önce rüyamda gebelik testi yapıyorum we negatif çıkıyor.rüyalar tersine derler dedim bekledim hasta olacağım sabah ise yine doğum yaptım.Rabbim büyük...hala umudum war sizlerinde dualarıyla inşallah hepimiz meleklerimize kawuşacağız....

ağlama meleğim dayanamam ki senin ağlamana bende aynı senin gibiydim bakıp bakıp ağlardım bende rüyamda çok doğurdum kalktığımda oduyguyu hala hissedip hüngür hüngür ağlardım rüyaada çocuk doğurmak gerçektete doğuracağin anllamına gelirmiş biliyomusun yani bu iyiyye işaret dmek senin meleğin toparlanmaya başlandı hazılığını yap annesi mutlaka sana gelicek hep duamdasın senden hamişlik haberi alana kadarda hep duamda olucaksın çok öpüyorum seni güzelim benim inan seni çokkk iyi anlıyorum vede çok seviyorum bence mevlam da seni çok seviyo çünkü o sevmediği kulunu ağlatmaz hemn istediği veirirmiş seninkinide vericek merak etme birazdaha sabır güzelim

Selam melekler nasılsınız görüşmeyeli ...Beni sorarsanız biraz kafam karışık ya ben bilmeden türbeye gittim .gebelikdede türbeye gidilmezmiş bebekde izmi benmi öyle bişey olurmuş şimdi çok korkuyorum ya gerçekden olurmu acaba dua edin melekler ler bebeğimde iz olmasın geceleri uykuma bile giriyor offf ya..Gebeyken türbeye giden varmı acaba ?..

oyyyy kuzum senle biz aynıyız ya inanma kuzum öyle şeylere belkide müslüman olmayan insanların türbeye gitmesinler diye uydurdukları bişeydir bende hamile kaldığım ay gül koklamıştım kırmızı leke olur dediler kaç ay kendime gelemedim ama artık inanmıyorum ayrıca türbede dua edilir neden leke çıksın vallaha kafana taktığına değmez gülüp geç gitsin boşuna meleğinide kendinide üzmez hiç bişi olmaz

Arkadaşlar çin takvimine şöyle bir göz attım. Aklıma siz geldiniz. Çin takvimi ile doktorlarınızın söylediği cinsiyetler birbirini tutuyormu??

Herkese hayırlı Cumalar.İçim içime sığmıyor arkadaşlar hastalığıma bir hafta var göğüslerim acayip şişti ve ağrı var kasıklarımda da ne kadar bunların aynı zamanda adet belirtisi de olduğunu bilsem bir umut işte test yapmamka için kendimi zor tutuyorum halbuki bu aya yapmıyacağıma kendime söz vermiştim.Bi de bugün hamileliğimde üye olduğum bebk sitesi mail yollamış halbuki ben iptal etmiştim düşüğümden sonra yanlışlık oldu heralde bebğiniz şimdi dört aylık sakın onu tek başına sandalyede bırakmayın gibi öneriler yollamışlar içim acıdı meleğim zaten hep aklımda ama böyle okuyunca daha da içim acıyor.Allah inşallah hamişlerimizin kucaklarına sağlıkla meleklerini nasip etsin bizim gibi bekleyenlerinde yüzünü güldürsün

çok haklısın salkımcım ne kadar sana desemde bazen bende kendime inanamıyorum her kafadan bişi çıkıo bende bazen acabalara düşüyorum ama rahat olmayı öğrenmemiz gerektiğini artık öğrendim :))) sağlıklı günler canımmm

Ne biliyim sarı gelincim ya herkes bişey diyor insan etkilnmiyorum desede etkileniyor korkuyor ..inş.dediğin gibi hüra
fedir:((

Geri