Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Esincim canım hamileliğin hayırlı olsun çok sevindim.Rabbim sağlıkla sıhatle sorunsuz kucağına almayı nasip etsin.Aynı dilekleri tüm hamişlerede diliyorum:)

fatmacım inşallah hamişsindir ben de testlerden nefret ediyorum her seferinde hayal kırıklığı yaşatıyolar ama merak etmekten iyidir çok ümitli yapma testi negatif çıksa en azndan o kadar yıkım olmaz pozitif çıkarsa süpriz olur canım:)

Uyuz rahim filmi çekecektin ne oldu canım nasıl geçti?İnşallah sonuç olumludur

Fatmacım sakin olmaya çalış.Tamam 1 gün daha bekle her iki sonucada hazırlıklı ol..Dünyanın sonu değil kendini yıpratma canım bu ay olmassa öbür ay olur rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah umarım hamilesindir:)
çıtoscum zaten umutlanmıom ama nekadarda olsa insan merak edıo acabamı dıo ama bılmıom beklıcem zaten test yapmak iştemıorum

fatmacım inşallah hamişsindir ben de testlerden nefret ediyorum her seferinde hayal kırıklığı yaşatıyolar ama merak etmekten iyidir çok ümitli yapma testi negatif çıksa en azndan o kadar yıkım olmaz pozitif çıkarsa süpriz olur canım:)
gevezecim walla hamile olursam benım için çokkkk buyukkkkk bı süpriz olcak bakalım takmayaya calıom elımden geldıgı kadar

bak titancım seni HAMİŞ MELEK yaptı bile :)
Hehhee gercekten güzel oluyormuş:))) Teşekkür ederim canım... Bu haftasonu ben de kalp atışları icin dra gidicem, inşallah duyarım... Sanırım seninle aramızda 2 haftadan daha az var Lalezar, inşallah aynı zamanlarda yavrularımızı kucağımıza alacağız... Allah'ın izniyle...

slm meleklerim netim kesikti giremedim nasılsınız inş iyisinizdr biz iyiyiz çok şükür

esde sumsuk ve lalem kankim hepinizi yürekten tebrik ediyorum rabbim sağ salim kucağinıza versin yavrularımızı bekleyenlerede tez vakitte hamişlik nasip etsin inş herkesi öpüyorum

Geri