Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

.

Slm kızlar.Laloşum senn bulantı yazısını gördm de yazmadan geçemedim hani.Cnm ben bulantı için limon tuzlayıp yiyorum tuzlu kraker bana pek fayda etmiyo çünkü maaşallah bnm ağır geçiyo bulantım.Berabernde baş dönmesi halsizlk falanda yapıyo hani.Bide ayran içiyorum cnm tuzlu ayran yapıp içiyorum zaten çok faydali biliyosun yoğurt falanda yemen lazım.Senn bulantılar erken başlamş laloşum ALLAH yardmcn olsn.Benm hala devam ediyo 13.haftamzdayz hamd olsn ama yine de şükür tabi.Sana tavsiye aç kalmamaya çalş aç kalnca da bulanıyo çünkü.Aç karnına su içme mesela,aç karnına şekerli yememeye çalış...Ben bunları yapıyorum cnm umarım faydası olur sana da..BU arada içimden bebeğine ilk pembe patikleri benden diyesim geliyo hep bi türlü yazamadm hadi hayırlısı laloşum.Başka soru'n olursa ben ara ara bakarm inşallah.Sağlıklı hamişlk diliyorum sana ,bana bütün hamişlere inşalah.Rabbim isteyen herkese nasip etsn inşallah.

Ahh canım benim sağol vallaha midemden dolayı limon yiyemem kiii :(
Evet benim 2 haftadır bulantım var canım ilki acyip şiddetli olmuştu, bu hafta sonuda paso yattım ... dün bir ara canım ayran istedi onu içtim biraz kendime geldim, valla böyle erken ve şiddetli bulantılar ikiz gebeliğe işaret diyenler var ya hayırlısı bakalım :) patlamış mısır yedim birazda birazcık o da iyi geldi.. ama öyle bütün gün yemek yemesem yemiycem yani,hiç canım istemiyor bişi acıkmıyorumda, normal zamanda böyle olsakya demi kiloları atıversek hemen.. :D

Ahh canım benim sağol vallaha midemden dolayı limon yiyemem kiii :(
Evet benim 2 haftadır bulantım var canım ilki acyip şiddetli olmuştu, bu hafta sonuda paso yattım ... dün bir ara canım ayran istedi onu içtim biraz kendime geldim, valla böyle erken ve şiddetli bulantılar ikiz gebeliğe işaret diyenler var ya hayırlısı bakalım :) patlamış mısır yedim birazda birazcık o da iyi geldi.. ama öyle bütün gün yemek yemesem yemiycem yani,hiç canım istemiyor bişi acıkmıyorumda, normal zamanda böyle olsakya demi kiloları atıversek hemen.. :D
hay ALLAH iiliğini versn kilo verelim heee:):) bak hiç aklma gelmemişti ikiz gebelik hee olabilir zaten 30 yaş üstü gebeliklerde ikiz olasılığı artabiliyo yumurta bazen iki tane atabiliyo falan hani.Hadi hayırlısı valla olursa fena da olmaz laloşum 1 taşla iki kuş hahaha hahaha ya sakın bişe yememzlik yapma bak sen acıkmıyorum desende vucudunun ihtiyacı var ve yemek durumndasın.Gerçi ben sana diyorum da ben 6.haftadan 8. haftaya kadar sadece her sabah 1 bardak sütle idare ettiğimi biliyorum..Zor geçiyo cnm ama napıcan herşey pambıklarmz için değil mi??RABBİM kolaylık versn hepimize..Aman da aman laloşum hamiş miş de bulanırmş heee yirim onu ben yirimmmm hahaha hahaha :kiss: :kiss:

hay ALLAH iiliğini versn kilo verelim heee:):) bak hiç aklma gelmemişti ikiz gebelik hee olabilir zaten 30 yaş üstü gebeliklerde ikiz olasılığı artabiliyo yumurta bazen iki tane atabiliyo falan hani.Hadi hayırlısı valla olursa fena da olmaz laloşum 1 taşla iki kuş hahaha hahaha ya sakın bişe yememzlik yapma bak sen acıkmıyorum desende vucudunun ihtiyacı var ve yemek durumndasın.Gerçi ben sana diyorum da ben 6.haftadan 8. haftaya kadar sadece her sabah 1 bardak sütle idare ettiğimi biliyorum..Zor geçiyo cnm ama napıcan herşey pambıklarmz için değil mi??RABBİM kolaylık versn hepimize..Aman da aman laloşum hamiş miş de bulanırmş heee yirim onu ben yirimmmm hahaha hahaha :kiss: :kiss:

Evet onu bende okudum ileri yaşlarda çoğul gebelikler artıyormuş, bizim birde aşılama ya zaten 2 yumurta vardı eşimde öyle tutturdu ikiz diye hahaha
Evet yaaaa evet katlanıyoruz işte, ohhh yaaa öğlen biraz zorla yedim bişiler şimdi daha iyiyim şükürler olsun, hafif olduğu zaman bulantı zorluyorum kendimi, ama çok olunca zorlasandna gitmiyor... biraz karnımın alt kısmı ağrıyor sol taraf bacağıma doğru ... izinde alamadım biraz dinlenseydim evde :((((((((((

hayırlısı olsun sinemciğim belli olmaz bebeğin ne zaman geleceği:)

lalezarım geçmiş olsun bir bakmışsın ikizlerin oluyormuş:)) dikkat et kendine dinlenmeye çalış, istersen doktoruna danış bulantılar için canım, benim aşırı olmadı ama işte bunlar da hamişliğin tatlı telaşları..

Geri