Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

haklısın bitanem çok istediğim halde tutmuycam karar verdim çünkü içimde şüpheyle tutamam rabbim bebişlerimizi sağ salim kucağimıza versin inş telafi ederiz çok öpüyorum seni meleğim

oyy yerim onu büyümüşte cinsiyetini söylemiş dr erkek gibi geliyo bana

Evet teyzesi hamd olsun MEVLAMA hamd olsn büyüdü kuzum da pipisini gösterdi bize:) ya da bize pipi gibi geliyo:)hayırlısı valla yaa hiç önemli değil kız erkek sağlıklı olsn da :)

hadi hayırlısı tatlım

allahım kabul etsin tatlım inş yine toplanırız merak etme sen bebişi aç bırakma

ayyy şekerim okadar güzel söylemişsinki evet ya cidden öle rabbim bu güzel duyguları bütün istyenlere yaşatsın inşallahh kimseyi kimseye imrendirmesin
ayyy öle valla bacım RABBİM kimseye evlat hasreti vermesin kimsenn hevesini kursağnda koymasn çok müthiş bi duygu RABBİM bizleri nazardan saklasn

hayırlısıyla sağ salim gesin inş meleğimiz bitanem

inşasllah cnmm kardeşimmmmmmm cümlesine nasip etsn

oleeeey doğru bildimmm hislerim kuvvtlidir maşallah

evet tatlm hislerin kuvvetli demek bende şimdi senn bebikin için erkek hissediyorum:) hadi hayırlısı bakem:)
oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy masdssssaalllahhhhhhhhhhhhhhhhhhh bıtaneme hadı hayırlısı olsun

:):):) senn kuzununda cinsiyetini öğrenceğimz zamanlar gelsn inşallah MEVLAM kucaklarımıza almayı nasip etsn.Ayyy o ninni beni bitirdi meloşum hemşom yaaa ağladm hüngür hüngür yaaa hadi dinleyelm bi daha nerde o video?

evet tatlm hislerin kuvvetli demek bende şimdi senn bebikin için erkek hissediyorum:) hadi hayırlısı bakem:)

:):):) senn kuzununda cinsiyetini öğrenceğimz zamanlar gelsn inşallah MEVLAM kucaklarımıza almayı nasip etsn.Ayyy o ninni beni bitirdi meloşum hemşom yaaa ağladm hüngür hüngür yaaa hadi dinleyelm bi daha nerde o video?
insalllah balım ınsallah oyyyyyyyyyyyyyyyyy kıyamam sana aglama sen kuzumuza yazık yaaa

kızlar slm hekese.umarım herkes iyidir.hamişler bişey sormak istıyorum size.bugün doktordaydım.bebişimi gördüm ,meleğimi.ayrıntılı ultrasyon olacagımı söyledı doktor ,kendı ypacak sandım.ama radyologlar yapıyormuş.gün verdıler.9 agustos inş.buarada aranızda yapan varmı.kac dakıka sürüyor mesela.
Canım doktorundan doktoruna değişiyor ... Benimki 20dakika felan sürdü... çok heycanlı birsey... bebeğinin herseyini görüyorsun... ben bebişimin çiş yapışını görmüştüm =))))

teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiiiiii 5 haftalık olmusuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmm
oyy maaşallah kuzuma maaşallah subhanallah.Ne güzel geldi annesine yapıştı meleğimmmm.RABBİM ayırmasn kucağına almayı,koklamayı nasip etsn hemşommmmmmmmmm tekrar tekrar hayrlı olsn cnmmm.Ailene söledin mi eşinn ailesine falan?

oyy maaşallah kuzuma maaşallah subhanallah.Ne güzel geldi annesine yapıştı meleğimmmm.RABBİM ayırmasn kucağına almayı,koklamayı nasip etsn hemşommmmmmmmmm tekrar tekrar hayrlı olsn cnmmm.Ailene söledin mi eşinn ailesine falan?
saol kuzum saol suan hepsı bılıyor cok sukur amin cnm hepımızı allalım kucagımıza ınsallah cok saol bıtanemmmmm

Geri