Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

offffff kızlar kendi kendime nazar ettim yaaaa, bulantılar aynen geri geldi, dünden beri çok kötüyüm yine bişi yiyip içemiyorum, sadece beyaz nohut yiyebiliyorum o biraz bastırıyor... :S

gunaydın bacıkolarım hurıshcım oyyy allahım analı babalı buyutsun ınsallah mıs kokulu oglusun geldı yaa sonunda :D ne mutluluktur ....rabbım omrunu uzun etsın
kızlar o bulantı benden hıc gıtmıyor gece gunduz bı uykuda gelmıyor aha gene geldı acıktık galıba offf hıc bısı yıyemıom:D

günaydın kızlar bugünn kalkıp dr randevu aldımm allah nasip ederse yarin koçişimle dokktor yolunu tutacazzzz ama işte herşeyimin aksi olduğu gb istediğim dr perşembe günü yomuşş bende hiçç bilmediğim bi dr dana randevu aldımmmm artık bir gün bile ertelemk istemiyormmmm........baana dua edin kızlar hayırlı haberlerle döneyimmmm

herkeze slm HURİŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :) canımmm allahım analı babalı ve sağlıklı büyütmek nasip etsin oyyyyyyyy mis gibi bebiş kokluyosun şimdi allahım sağlıcakla ogünlere bizlerde gelelim inşallah :) şimdi sen bol bol dinlen 40 ından sonra oğluşun seni yeterince yormaya başlar tekrar tebrikler canım :))))

Mavişim mrb ya bende balıktan tiksindim ki çok severdim, yemekte istiyorum ama belki diyorum 1 ay sonra falan yiyebilir miyim, ama seni okuyunca umudum kalmadı, sanırım yiyemiycem :S
canım valla ben ilk 3 ayda neden tiksindiysem hala adını bile anamıyorum diğerleinde normal hayata geçtiğimdede yiyemedim halada yiyemiyorum ömrümde balık yemezdim büyük oğluma hamile kalınca yemeye başladım ama miniğim beni tekrar tiksindirdi :) bidahada yiyebilceğimi sanmıyorum hayırlısı artık ama belki sende öyle olmaz sıkma sakın canını belki doğumdan sonra düzelirsin kendine ve bebişine iyi bak öptm sizi :)

günaydın kızlar bugünn kalkıp dr randevu aldımm allah nasip ederse yarin koçişimle dokktor yolunu tutacazzzz ama işte herşeyimin aksi olduğu gb istediğim dr perşembe günü yomuşş bende hiçç bilmediğim bi dr dana randevu aldımmmm artık bir gün bile ertelemk istemiyormmmm........baana dua edin kızlar hayırlı haberlerle döneyimmmm
inş cnm inş bellı olmaz bskarsın bu doktor daha ıyıdır bıtanem herseyın hayırlısı olsun bebegım

Geri