Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm günaydın herkeze arkadaşlar yaa benim dün adet olmam gerekiyordu ama henüz birşey yok ,kendimide sizide kendimle beraber umutlandırmak istemiyorum ama ben bu ay kendimi çok garip hissediyorum,göğüslerimin ucu çok sızlıyor,bacağıma ani kramplar giriyor,kasığıma ani kramlar giriyor bu ay çok değişik bir duygu içindeyim bilmiyorum ben kendimi ümitlendirmek istemiyorum ama acaba hamilemiyim yaaa.hamiş arkadaşlar hadi bana yardım edin neler hissettiniz hamile kaldığınız ilk günlerde yorum yazın bekliyorum lüttfeeeeennnnnnnnn:)))))

tşk melodicim ewt dün yazdım artık umudumu kaybettim diye hiç bişeyden zevk almıyordum o yüzden uzaklaşmak istedim herşeyden yanlış anlamayın ne olur sizlerle tanıştığım için çok mutluyum ama benimkisi sadece psikolojik sendrom du galiba ama toparladım kendimi iyiyim şimdi sende hamiş kalmışsın çok sevindim inşallah darısı hamiş olmak isteyen herkeze ..

ayyyyy gece cok kotu oldum kızlar mıde bulantısından dolayı ölüyorum sandım eşime bısıler haızlrayım dedım ayyy krız gecırecektım nerdeyse allahtan uyuya kalmısım yoksa cok kotu olmustum neyse bu arada herkese gunaydınlar :D

Geçmiş olsun melodicim, vallaha bu bulantılar gerçekten zormuş, ama o kadar meleklerimize kavuşmak için bekledik, artık her zorluğuna katlanmak zorundayız, off ufffff yok :D

lalezar ablam sen hamileliğin başına geri dönmüşsün =) uyku durumu bende 1,5 ay sürekli uyudum

Evet sümsüküm yaaa, niye böyle oldu anlmadım, gerci en hızlı büyümedönemi 11. haftada başlıyormuş yaa ondan herhalde bizde c.tesi 11. haftaya giricez belki de bu yüzden beta-hcg yükselişe geçti tekrar ondan olsa gerek..

günaydın herkese,ben adet oldum maleseff:((( beklenmeyen adet tarihim 20 eylül...

Canım sakın üzme kendini herşeyde birhayır bunu asla unutma :)

slm günaydın herkeze arkadaşlar yaa benim dün adet olmam gerekiyordu ama henüz birşey yok ,kendimide sizide kendimle beraber umutlandırmak istemiyorum ama ben bu ay kendimi çok garip hissediyorum,göğüslerimin ucu çok sızlıyor,bacağıma ani kramplar giriyor,kasığıma ani kramlar giriyor bu ay çok değişik bir duygu içindeyim bilmiyorum ben kendimi ümitlendirmek istemiyorum ama acaba hamilemiyim yaaa.hamiş arkadaşlar hadi bana yardım edin neler hissettiniz hamile kaldığınız ilk günlerde yorum yazın bekliyorum lüttfeeeeennnnnnnnn:)))))

Canım göğüs uçları benim her ade dönemimde acır bu yüzden bunu hiç belirti olarak değerlendirmedim, hoz gögüslerimde 6. haftadan sonra acımaya başladı, sütyenden çıkınca kopacaklar sanıyordum, şimdi birazcık azaldı, bulantı ilk baş belirti canım hamilelirin çoğunluğunda sulantı oluyor, hiç olmayanda oluyor ama genellikle bulantı var, baş dönmesi var, uyku, sersemlik hali bunlardan birileri mutlaka beraberinde kasık ağrıları oluyor, adet olacakmışsın gibi ağrılar hissedersin birde...

Son düzenleme:
defnecim sıra bizde artık sanırım hayrlısı ile gelsin bebişler inşşşş
evet tatlım sıra bizde gelecek ay neden olmasın kız olurmu olur:)

amin güzelim amiiiiinnnn

maşşallahh annesi ne güzel büyümüşsünüz herşey yolunda ohhhhh:) şimdi böyle net görünce tabi kucağına alasın daha çok geldi dimi oda olacak inşallah.amin güzelim rabbim bizede tattırsın

hayırlısı olsun güzelim çok sevindim allah yüzünü göstermeyi nasipetsin,güzel bi hamilelik kolay bi doğum versin inşallah

ben 14 sen 15 bakalım bu eylül bize ne getiricek. belki bebek getirir nedersin:)[/QUOTE] ayyy inşallah ağzından bal damlıyo:) sabırsızlıkla bekliyorum..

tşk melodicim ewt dün yazdım artık umudumu kaybettim diye hiç bişeyden zevk almıyordum o yüzden uzaklaşmak istedim herşeyden yanlış anlamayın ne olur sizlerle tanıştığım için çok mutluyum ama benimkisi sadece psikolojik sendrom du galiba ama toparladım kendimi iyiyim şimdi sende hamiş kalmışsın çok sevindim inşallah darısı hamiş olmak isteyen herkeze ..

Deniz bence sen hamilesin. Test yap çok merak ettim..

Geri