Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

herkese günaydınlar....

baharcığım tebrik ederim, gerçekten çok sevindim:) Allah tamamına erdirsin, güzel bir hediye olmuş size:) hemen listeye ekledim seni ama sen yine de son adetini söyle canım. şimdi geri dönüp okuyayım bakalım..

Selamlarrr.. :)

Valla.. Evlenmeden önce diyordum Allah verirse olsun diye - hala öyle diyorumda, böyle Bebish istekide birden tavan yapti evlendikten bu yana:) Zormus yahu böyle beklemek.. Ben en son 4. Agustosda regl gördüm.. Ondan 2,5 hafta sonra bir kac günlük coook hafif daha dogrusu böyle silerken fln ve regl denmiycek kadar bisey vardi böyle kahverengi - kirmizimsi akinti gibi sanki.. Simdi ise Adetim gelmesine 10 gün gecti. Dün doktora gitmistim, orda bana Rahim yataki büyüdü dedi (ne demekse artik - ama ultrasyonda gördüm :))..

Sonuc olarak: gebelik olarak birsey görünmedi - ne ultrasyonda nede kan testinde.. Bana dedi bekliyelim bazi zaman görünmez diye. Ama seyde yapmisti - adet söktürücü asi (ki insaallah buda hamishsem bebishe zarar vermez..).. Belki hava degisikligindendir fln diye.. 3 gün icinde regl görmezsem (kiii insaallah öyle dua ediyorum..) haftaya pzts. yine testler yapilcak..

bu arada benimde üc bes Belirtilerim var - hani böyle acaba?! dedirten.. Sizlerdede böylemiydi?
gögsümde dolgunluk - yani böyle büyüdü & ufak birseylerde aciyo yani böyle hassaslasti.
akintim cogaldi - böyle seffaf / beyazimsi bisey geliyor
ayi gibi yemek yiyorum - kisaca istahim acildi (ayi gibi diyorum, cünki daha önce böyle olmamisti hic + cok yemek yiyen insan degilim).
Bazi kokulari karsi hassaslastim + sevdigim bazi biseyler bile kusduruyor artik beni (misal: brokkoli + kirmizi lahana).
sabah + gün icinde bulantim var.

Yaa.. böyle iste :) ALLAHIM insaallah hamishimdir diyorum bende + regl gelmesin diye dua ediyorum.. Lütfen benim icinde duaci olun!

gittim kan verdim 2gün sonra çıkar dediler sanırım 4tahlil yoğunluğumdanmı bukdar geç zamana attılar dersinizhahaha
neyse ben baya beklicem zaten beklemekte istiyorum belki olurum regl die:S baharm hayırlı haberlerle dön inşallah ama sen hamişsin kıssss boşuna kan zahmetine girdin:D:D allahım tüm isteyene versin çok bekletmesin...
neyse emral npcan beklicez artık, hadi bakalım sıra sende inş sen de 35. hamişimiz olursun:)

Arkadaşlar bugün doktora gittim. 17 hafta 2 günlük olmuşuz. Veee doktor yüzde seksek oğlan dedi. Allahım hayırlı afiyetli sağlıklı sıhatli versin farketmez ama. Bir kızım olduğu için gönlümden oğlan geçiyordu. Ve bizim sülalede oğlan çocuğu yok.. Valla çok sevindim. Eşim bile benim kadar sevinmedi. Çocukluğumda hep bir erkek kardeşim olsun istemiştim olmadı. İnşallah oğlum olacak. Ama doktorum yinede bir soru işareti olsun önümüzdeki ay tam olarak netleşir dedi. Bugün kızım okula başladı. Ve diğer çocuğumdan haber aldım. Çok güzel bir gün..
oy oy maşallah canım, bebeğinin iyi olmasına sevndim büyümüş bile:) vee insan 2 ayrı cinsi tadacağı için çok mutlu oluyor değil mi? Allah herkese bunu yaşatsın. benim de oğlum olunca Allah biliyor kız istiyordum:) inş da doktor yanılmamıştır öyledir. senin de inş sağlıklı bir oğlun olur canım. kızının da okulu hayırlı olsun. tuna da dün anasınıfına başladı, bugün 2. günümüz sabahçı olduk bakalım. senin kızla aynı yaştaydılar sanırım ikisine de başarılar...

8 ağustos abla son adet tarihim listedeym allahm sana şükürler olsun darısı bekleyenlere olsun inş en kısa zamanda
tamam fıstık ekledim bile güzel duygular değil mi? hadi darısı keseye.. endişelenme çook yakında göreceksin inş.

Selamlarrr.. :)

Valla.. Evlenmeden önce diyordum Allah verirse olsun diye - hala öyle diyorumda, böyle Bebish istekide birden tavan yapti evlendikten bu yana:) Zormus yahu böyle beklemek.. Ben en son 4. Agustosda regl gördüm.. Ondan 2,5 hafta sonra bir kac günlük coook hafif daha dogrusu böyle silerken fln ve regl denmiycek kadar bisey vardi böyle kahverengi - kirmizimsi akinti gibi sanki.. Simdi ise Adetim gelmesine 10 gün gecti. Dün doktora gitmistim, orda bana Rahim yataki büyüdü dedi (ne demekse artik - ama ultrasyonda gördüm :))..

Sonuc olarak: gebelik olarak birsey görünmedi - ne ultrasyonda nede kan testinde.. Bana dedi bekliyelim bazi zaman görünmez diye. Ama seyde yapmisti - adet söktürücü asi (ki insaallah buda hamishsem bebishe zarar vermez..).. Belki hava degisikligindendir fln diye.. 3 gün icinde regl görmezsem (kiii insaallah öyle dua ediyorum..) haftaya pzts. yine testler yapilcak..

bu arada benimde üc bes Belirtilerim var - hani böyle acaba?! dedirten.. Sizlerdede böylemiydi?
gögsümde dolgunluk - yani böyle büyüdü & ufak birseylerde aciyo yani böyle hassaslasti.
akintim cogaldi - böyle seffaf / beyazimsi bisey geliyor
ayi gibi yemek yiyorum - kisaca istahim acildi (ayi gibi diyorum, cünki daha önce böyle olmamisti hic + cok yemek yiyen insan degilim).
Bazi kokulari karsi hassaslastim + sevdigim bazi biseyler bile kusduruyor artik beni (misal: brokkoli + kirmizi lahana).
sabah + gün icinde bulantim var.

Yaa.. böyle iste :) ALLAHIM insaallah hamishimdir diyorum bende + regl gelmesin diye dua ediyorum.. Lütfen benim icinde duaci olun!
hg aramıza canım, belirtilerin hamilelik için kuvvetli gibi, inş bebeğin göbişine yerleşmiştir, hayırlısı...

selam kızlarbugün yumurtamın çatlamasından 9 gün geçti be dayanamayıp test yaptım ve 2-3 dk içerinse 2. çizgi belirdi ama çok açık yani görnür bi şekilde ama çok çok hafif şimdi içim içimi yiyiyo test hatalı pozitifmi diye kan verdim sonucumu 3te alıcam çok merak ediyorum inşallah hüsran uğramam.eğer hamileysem bu ay hacet duasını okudum 100 kere sabah namazından sonra çok yararlı bi dua geçen senede yapmıştım ve o ay hamile kaldım ama malesef düşük yaptım neyse kızlar saat 3te sonucu alınca haber veririm

inşallah tunacım. yarın öğrenirsem var olduğunu ilk işim sana bildirmek canım. ama sanki 35'de birinin gözü varhahaha ama olsun 36,37,38,39,... razıyım hamişlerimiz çokğalsında inşallah...

huuuuuuuuu bis geldikkk:) ALLAHIMMM ne güzel şeyler olmş burda :):) RABBİM bi melek daha göndermiş hamd olsn baharıma:):)cnm bnm valla bayramda o kadar içten dua etmiştim ki demek ki varmş bişiler:)defnem,gevezem,burçemim,sevdem,çitosum,aklma gelen gelmeyen bütün isteynlere nasip etsn güzel RABBİM:)o kadar güzel şeyleri paylaşıyoruz ki burda,bebeklerimzn birsürü teyzeleri var kimsenn bu kadar yoktur heralde hahaha hahaha hepside birbirinden iyi birbirinden tatlı ayırt edilemeycek insanlar.Ayşemmmm kuzummmmm haftana baktm senn yerine kalp çarpntın hızlandı bebeğim yaaaa .Daha dün gibi ama RABBİM izin verirse oğluşunu kucağına alıcaksn.Bnm ilk bebeğim düşmeseydi seni takip edicektk ama sağlık olsn şimdi oğluşumun zamanını bekleyceğim artık.Cnmmmmm şimdi sen nasl durumdasndır acaba kıyamam sna yaaa.MEVLAM güzel gönlün yüzü suyu hürmetine kolay doğumlar nasip etsn meleğim sana.Seni çoooooooook seviyorum biliyosn sennle çok şey paylaştık burda ve ikinci meleğim gelsin diye en çok dua edenlerden biriside sendin ALLAH razı olsn bak oğlum geldi de büyüdü hamd olsn..Anam ne çok konuştum ben ağlarm şimdi heeee.Kızlar sizi çok seviyorum valla:)Ayşemmmm meleğimmm MEVLAM darda bırakmasn bi nefeste kurtarsn meleğini de seni de:)SİZİ SEVİYORUSSSSS:)

Bu arada sabah gözümü açtm oğlum tekme atıyodu babasını çağırdım o da gördü hamd olsn.ALLAHIM ne güzel bi duygudur buu.Mutlu olma sebebi işte oğlan tekmeledi anneyi hahaha hahaha..Şimdi elim göbşmde tekme atsnda dokunaym diyorum.Hamd olsn hareketleri fazlalaştı vuruyo kuzummmm:)MEVLAM bu duyguyu tatmak isteyenleri mahrum bırakmasnnnnn..

Geri