Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

oğluşummmmm cnmmm hareket ettii oynadı yavrummmm çok şükür.Sevdecim sarı gelinim saolun kızlar yanmda oldğnz için..Çok iiim şimdi hamd olsn RABBİME..ALLAHIMMMM acısını gösterme RABBİMMMMMM
hadi gözün aydın tatlım bir bilgim tecrübem olmadığı için bişey yazmadım ama aklım hep sendeydi demekki olabiliyomuş böyle şeyler sizde görüyoruzya bizede ilerde tecrübe olcak inşallah:)

kan testi yaptırmicam biraz daha beklicem tuna abla, bugüne kadar sabırsız davranıp hep gittim teste boş çıktı bu seferde boşa gidersem papaz olcaz eşimle:) o sabredip beklemekten yana boşa umutlanıp üzülmemi istemiyo akışına bırak diyo ama ben onun kadar sabırlı olamıyorum tabi, birkaçgün daha bekliyim bakalım nolcak..

ne oldu canım öncesinde?
çok şükür hareketlenmiş miniğin...
çok şükür cnm çok şükür.Ya bnm oğluşm hareketli maaşallah hatta bazen uyutmayıp,bazı sabahları da kaldırır saolsun:)ama bugün kalktğmdan beri hareketlerini hissetmedim saat 15:30'a kadar :)yemek yedim lokum falan derken biraz bekledikten snra oğlum hareketlendi hamd olsn.Ama inan bana o saate kadar bitkisel hayata girmiştim resmen çok kötüydü yaaa:(:( bu arada senn minik kızın nasl dişleri çıkıuyodu en son okudğmda:)ALLAHIM bağışlasn cnm

Geri